SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegle po treningu a redukcja + dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1116
Maslo orzechowe zostaje :P bez tego nie będzie owsianki. Biorę omega 3, multiwitaminę i minerały. Zamieniam często masło na pestki dyni i słonecznika a mozzarelle na makrele. Włoskie tez postaram się wpleść od czasu do czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Okej :) . W takim razie sprawdzaj co się będzie działo dalej , i pisz jakie efekty . W razie problemów pisz dalej

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1116
Myślałem o tych kcal i wpadłem na pomysł by dodać 20ml oliwy, zamienić batony na wafle ryżowe i dodać owoc po treningu więc dodaje 20 fatu z oliwy, zmieniam 40 ww na wafle ryżowe zamiast batonow i dodaje 20 ww z owocu po treningu, ale tylko w dni treningowe. Dobry pomysł? Kcal wtedy wyszło by około 3350-3400?
Jutro wrzucę dokładne makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
możesz zrobić i tak . W treningowe więcej w nie tr. mniej . Tylko z tymi waflami różnie . Ja słyszałem że sa tak produkowane że ich IG bardzo się podnosi , i do tego dochodzi duża porcja węgli w 100g i masz dość spory ładunek . Jak juz te wafle to dodaj bardzo dużo warzyw :) albo wymyśl coś lepszego . :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
Wafle ryzowe to produkt wysoce prztworzony, raczej nie bazowal bym na nim w diecie, ale od czasu do czasu czemu nie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1116
Dobra pozmieniałem dietę i rozbiłem na DNT i DT gdzie dodaje 20g ww prostych po treningu. Czasami będzie to banan a czasami jabłko, ale nie mam zawsze w domu pod ręka świeżego owocu gdyż szybko się one psuja a ja nie robię zakupów często max 3x miesiąc. Czy można posiłkować się ta glukoza z witamina C gdyż mogę ja dostać naprawdę w dobrej cenie. Dieta do sprawdzenia.









Zmieniony przez - YuriYurovic w dniu 2017-01-17 16:08:36

Zmieniony przez - YuriYurovic w dniu 2017-01-17 16:11:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
co to za posilek 20g oliwy? zartujesz sobie ?
i co, codziennie chcesz jesc to samo? bo zbytniej roznicy w tych dniach nie widze...

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1116
Oliwa to nie posiłek ale traktuje ja jako "suplement", wypije sobie jej 20g w ciągu dnia dle nabicia zdrowego fatu. Oczywiście ze nie jam tak samo codziennie, to tylko przykłady co jem najczęściej. Ryz wymieniam na ziemniaki 500g lub kasze kuskus 140g, kuraka tez na wołowinę, a czasami na świnkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
osobiscie odradzam jedzenie kuskusa, to czysta pszenica. sa lepsze kasze to wyboru, jak jaglana, gryczana, gryczana biala, orkiszowa, jeczmienna, owsiana...


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-01-17 16:27:11

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1116
Ok wiem, wiem kasza jaglana musi być :D, a co z ta glukoza?


Zmieniony przez - YuriYurovic w dniu 2017-01-17 16:28:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOnohydrant z MUSLE CLINIC ?

Następny temat

Podział makro na redukcji.

WHEY premium