SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wbijanie a pęcherzyki pow.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak zaciągasz tłoczek też sa bombelki
ktoś na forum pisał ze to próżnia się tworzy

pozatym jak ja wbijalem to tez zostawal taki malutki babel o srednicy ok 1 mm i jesli chcialbym bo wywali ze stzykawki to pol soku bym zmarnowal takei uparte bydle wiec zawsze mialem dylemat ale i tak wbijalem z tym i zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
damianw19 weź kup sobie lepiej kreatynę i odstaw te sterydy bo widzę że nic nie wiesz o tym co wbijasz. A co do mnie to też się kiedyś kułem czego teraz żałuje bo podobne efekty uzyskuję na stackach kreatynowych. Przemyśl to zanim zniszczysz sobie organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
a slyszales ze podobno robi WIELKA roznice? Szerman uwazasz ze kreatyna to cukier puder i jest jak witamina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
ktoś na forum pisał ze to próżnia się tworzy

No tak w cudzysłowie próżnia, bo przeciez nie w cieczy

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
a slyszales ze podobno robi WIELKA roznice? Szerman uwazasz ze kreatyna to cukier puder i jest jak witamina
na pewno nie robi takiego spustoszenia w organizmie jak sterydy, a i z efektów można być zadowolonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
A jakie to wielkie spustoszenie w organizmie robia sterydy?

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 340 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8239
spustoszenie PRAWIE jak armagedon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8831
Deliver "specjalista" i jeszcze takie głupie pytania zadaje nie mam więcej pytań co do niektórych, biorą koksy i nie wiedzą jakie są skutki uboczne ich brania ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Chyba sa 2 szkoly brania, prawda?
"Ruska meta" w piwnicy z kumplami przy browarq i bezpieczne koksowanie z SFD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Widze Sherman ze z ciebie prawdziwy ekspert w dziedzinie sterydow. Musisz miec juz ogromne doswiadczenie w braniu sterydow i bardzo zniszczony organizm. Bo ja, laik, mialem dotychczas jedynie pare slabiutkich cyklow i te spustoszenia nie zdazyly mnie jeszcze dotknac.
Moze nam opiszesz, ty stary koksiarzu, jak spustoszony jest juz twoj organizm?

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 cykl - ostatni ;)

Następny temat

propionat unichem

WHEY premium