SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze rekordy w biegach na 100 i 60 m

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
nie pobieglem 10:81 tylko 10:91, moja pomylka:P Na MPJ nie startowalem ale czasy nie byly duzo lepsze od moich, w przyszlym roku beda w moim zasiegu:P A na 300m 38:65 to jest niby slaby czas?? Mnie sie wydaje ze to niezly wynik no i nie rozumiem czemu mialoby to byc za wolno na 1000m bo mam kolege co zyciowke na 1000 ma 2:33 a na 300 wygrywam z nim jak chce... Ten wynik na 1000m zrobilem oczywiscie 2:43 z hakiem ale nie pamietam jaki dokladnie wtedy mialem czas ale 2:43 bylo na pewno

A, i przebieglem jeszcze polmaraton z czasem 1:34:49 :P

"- Kiedy biegasz jest taki człowieczek, który do Ciebie mówi… ten mały człowieczek mówi: jestem taki zmęczony, zaraz wypluje swoje wnętrzności…. jestem tak bardzo zmęczony, nie dam rady biec dalej…

- I masz ochotę się poddać co nie?

-I kiedy nauczysz się pokonywać tego małego człowieczka gdy biegasz… Nauczysz się jak nie poddawać się, gdy rzeczy w Twoim życiu staną się naprawdę trudne."

- Will Smith

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
z taką szybkością to wynik 38:65 jest bardzo słaby.... z takim wynikiem na 100 powinienes biegac 34,xx. To ja mam 11 27 i biegam 35,xx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2262
@ktos92

Jesli po maturze nie bedziesz mial za bardzo co ze soba robic, to do strazy pozarnej mozesz uderzac. Czasy bardzo przyzwoite, dalbys rade na testach.

Oto ja w wyjściowej szacie, z wielkim "K" na klacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
Wiem ze dosc jest dosc slaby ale jak wspomnialem wczesniej to trenuje 400m dopiero od 8 miesiecy i na efekty bede musial jeszcze jakis czas poczekac... W te wakacje biore sie za sile biegowa bo to jest wlasnie moja pieta achillesowa, nie potrafie wytrzymac calego dystansu.

KML_
Zastanawialem sie nad pojsciem do strazy, no ale jest pewien problem...
Jestem w starzy ochotniczej i ostatnio bylem na badaniach i ze wzgledu na slaby wzrok niestety dostalem wynik badan negatywny :/

"- Kiedy biegasz jest taki człowieczek, który do Ciebie mówi… ten mały człowieczek mówi: jestem taki zmęczony, zaraz wypluje swoje wnętrzności…. jestem tak bardzo zmęczony, nie dam rady biec dalej…

- I masz ochotę się poddać co nie?

-I kiedy nauczysz się pokonywać tego małego człowieczka gdy biegasz… Nauczysz się jak nie poddawać się, gdy rzeczy w Twoim życiu staną się naprawdę trudne."

- Will Smith

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
moze biegal z wiatrem albo stoperem :)

Zmieniony przez - sprinterek w dniu 2011-07-19 12:01:54

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Witam moje wyniki
60m-7.13
100m-10.93
Za miecha kończę 16 lat:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na 60 nie pamietam, na 100 - 11,54 pamiętam do dzisiaj, podobno to było coś, początek szkoły średniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10353
MrWxxx za***...iscie:) Powodzenia na oom za rok:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 72
Dzięki bo w tym roku nie wyszło:(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18
No i jest zyciowka na 400m - 52:36. Poprawilem sie o 1.07 sekundy wciagu zaledwie 3 miesiecy :D

"- Kiedy biegasz jest taki człowieczek, który do Ciebie mówi… ten mały człowieczek mówi: jestem taki zmęczony, zaraz wypluje swoje wnętrzności…. jestem tak bardzo zmęczony, nie dam rady biec dalej…

- I masz ochotę się poddać co nie?

-I kiedy nauczysz się pokonywać tego małego człowieczka gdy biegasz… Nauczysz się jak nie poddawać się, gdy rzeczy w Twoim życiu staną się naprawdę trudne."

- Will Smith

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO PROSZE O POMOC TO DLA MNIE B. WAZNE!!!! A ZA POMOC SOGACZ A NAWET 5 JAK MOZNA!

Następny temat

Gdzie można nabyc takie buty?

WHEY premium