SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wanderlei Silva vs. Chris Leben na UFC 132 - będzie się działo!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Weteran MMA Wanderlei Silva postanowił uporządkować wiele spraw w swoim najbliższym otoczeniu i popracować nad wizerunkiem i to dosłownie. To nie żart ale konieczność. Silva posiada jedną z najbardziej zapadających w pamięć twarzy kojarzonych z MMA. Wanderlei opowiada w wywiadzie poniżej o swoich perypetiach z twarzą a dokładniej mówiąc o operacji plastycznej jakiej poddał się w związku ze swoją długoletnią karierą.


Jest to jeden z powodów przerwy w walkach i tego że nie wystąpi podczas gali UFC 105 przeciwko Michaelowi Bispingowi. Z grubsza wygląda to tak: lekarz wyciął spory płat skóry nad oczami aby zawodnik lepiej widział w trakcie walki. Będzie też lepiej i mniej dziwnie wyglądał. Wcześniej po każdej walce miał z reguły zakładanych 5-10 szwów, co w sumie dało 200 szwów w czasie całej kariery. Kolejna sprawa to poprawa nosa złamanego w trakcie walki z Crocopem na gali Pride. Nos był łamany też wielokrotnie w trakcie innych walk i ciężkich sparingów.Nastawiono mu nos i wyrównano przegrody. Lekarz przekazał mu, że wszystko zostało udrożnione. Wanderlei wcześniej przed operacją budził się 4-5 razy w ciągu doby z powodu braku powietrza. Obecnie nawet mniej chrapie.

Ja to tylko skopiowalem ale zastanowcie sie i ogladnijcie jego poprzednie walki. Jak wygladala jego twarz z Chuckiem Lidellem... Po prostu musial ja zrobic wy i tak bedziecie pisac ze nie potrzebowal jej itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Popieram przedmówcę, z niektórych tematów się robo konkurs piękności, ten krata nie taka, ten twarz....

Mnie tam mało obchodzi co ze sobą robią, a w tym przypadku to już w ogóle, Wand był zmasakrowany jak mało kto. Jak technika pozwala trochę odwrócić skutki zbyt wielu wpyerdolów, to czemu nie?

Mino też się jakiś czas temu trochę odpicował zdaje się.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
No wiesz ale jak widzialem jego napuchnieta twarz po walkach itd... to szok. Dobrze ze to zrobil to jest tak samo jak z kontuzja przeszkadza ci w treningu a jemu to przeszkadzalo w walce. Wiec wazne ze zachowal styl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Wygląd wyglądem - jakoś nie przeszkodził Wandowi spuścić baty temu pajacowi Bispingowi . Na Lebena na pewno będzie trzeba bardzo uważać, ale ja czuję, że Wand da radę. Widać, że weteran ma jeszcze sporo do udowodnienia młodej gwardii, i tak łatwo broni nie złoży...

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mnie ciekawi jak wyglądałaby konfrontacja Wanda w szczycie formy z Andersonem. Chyba raczej jednak Anderson i tak by się nim bawił.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
Pewnie tak hmm Andreson ma twarda szczeke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I pokonał Hendersona, a Lebena załatwił jak dzieciaka. Myślałem że jego sztuczki nie podziałają na Vitora Belforta, a tu... prawdziwy MISTRZ po prostu. Ale to nie ten temat

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-06-11 13:13:03

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
http://mmajunkie.com/news/24079/after-tough-year-a-re-motivated-wanderlei-silva-returns-at-ufc-132.mma

Wandziu mówi że da dobrą walkę i jest zmotywowany.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
o, dobre info, na taka walkę czekałem, kibicuje jak zwykle Silvie, na pewno będzie dobra walka. Leben jak zombie idący do przodu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Balachy spod pachy,omoplata małolata,ciosy z dołu, strzały z góry odpalamy spam ogóry

Następny temat

MMA k1 Katowice i okolice pomocy

WHEY premium