SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z patologią społeczną

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2097 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10222
oj straszne... ale ze mnie archeolog nie widzialem wiec oswiec mnie

...::::: WE ARE ALL ONE :::::...

http://coolflashgames.free.fr/swf/flightofthehamsters.swf
GRA KTORA NISZCZY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no jak zbieranina prostytutek damskich i meskich oraz ludzi ktorzy kreca na tym biznes (jakies wlekie impry dla gayi z wybieraniem gay idola no i d***** meskie, damskie,jakie cchesz mnostwo) jak i na innej orientacji nie jest dla ciebie patologia to coz :D czy sie ma cos do gayi czy nie ich dzielnice zwykle sciagaj patologie jak magnes szpilki, nie che mi sie juz toczyc faktow ze ludzie o innej orientacji to powiedzmy jakas czesc wmiare normalna tej spolecznosci o tyle ludzie o roznych zaburzeniach tez sciagaja do takich rejonow w poszukiwaniu nowych doznan a ze soba przynosza inne patologie zwiazane z ich zaburzeniami, to wsyztsko sie kumuluje i nawarstwia drogi kopaczu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ja slyszalem,ze tam chlopa moga zgwalcic.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wiem jak zauwazylem gdzie sie zaplatalem to zawrocilem :D ale miejsce w ktorym nikt hetero napewno nie bedzie czul sie swojsko i bezpiecznie :D dobrze za byl to srodek dnia w nocy mogla by byc lipa :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
U mnie na starym osiedlu ciągle były jakieś wybryki huligańskie itp. klatki pomazane, szyby powybijane, ciągle jakieś krojenia, piwnice itd. Teraz mieszkam od paru lat na osiedlu obok, i jest spokój... Dlaczego? Dlatego, że mieszka pode mną były komandor, który ma w okolicy paru kumpli też z wojska. Raz piwnice ktoś robił - połamany, innym razem ktoś się dobierał w nocy do samochodu komandora - ten wybiegł i ręce połamał. Później ktoś szyby powybijał w klatce, skończyło się na tym, że komandor z kumplami z bloku dorwali ich, ostro oklepali, wezwali gliny itp. Od tamtego czasu NIC się nie dzieje u mnie na osiedlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Do czasu. Aż ktoś nieznajomy zadrze z komandorem, dostanie od niego w czapę i złoży skargę albo wniesie pozew do sądu. A że komandor nie działa sam, tylko "w porozumieniu z innymi osobami" (tak to leciało, pin? ), to się komandorowi skończy kariera.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no pomysły hardocowe, ale z tym gazem to troche przesadziłeś, hah jeszcze któryś z nich jest na coś chory i coś mu się stanie i co, wszystko pójkdzie na ciebie, także przemyśl niektóre pomysły, a co do tego pana wojskowego to wszystko jest ładnie pięknie ale do czasu jak ktoś go nie wyciągnie pod pretekstem w brame i przeko[pie w 20 chlopa.


pozdro i miłych świąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 273 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6096
No raczej nikt się nie odważy, bo koleś ma poważanie i b.dużo znajomych też z wojska w okolicy, więc takie wojny nikomu by się nie opłaciły raczej.
...
Napisał(a)
Usunięty przez wilk80 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

W. Putin wspiera judo - nowe przedsięwzięcie

Następny temat

Ciemna strona Briggsa

WHEY premium