SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka z lipomastią pod okiem Koniu151 - trg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16709
Cześć.

Nazywam się Andrzej i zaczynam redukcję pod okiem forumowego eksperta Konia. :) Od zawsze byłem gruby. W momencie , gdy jakiś rok temu waga pokazała 142 kg stwierdziłem, że trzeba coś ze sobą zrobić. Przez rok metodami mniej i bardziej zdrowymi udało mi się zredukować wagę do ok. 95 kg. Niestety cały czas jest opona na brzuchu i dokuczająca mi całe życie spora lipomastia. Dlatego zdecydowałem się oddać po opiekę eksperta. Celem jest maksymalne zredukowanie tkanki tłuszczowej a przy okazji lipomastii.

Dieta, która ułożył mi Koniu opiera się na systemie J/NJ. Jest to dla mnie najwygodniejsza forma diety. Będę stosował ok. 20 h postu. W ciągu tygodnia będzie rotacja ilością węgli.

Treningi będą opierały się na siłowni z planem FBW. Plan dostałem od Konia w poprzednią niedzielę. Ostatni tydzień spędziłem na zaznajamianiu się z nim w praktyce i mogę powiedzieć, że jest trening jest hardcore. Nigdy tak się ze mnie nie lało na siłowni. :) Do siłowni zostaną dodane aeroby w postaci biegania oraz raz w tygodniu HIIT.

Z supli będzie miało zastosowanie BCAA i Omega-3 Olimpu.

Czas redukcji nie jest z góry określony. Zobaczymy jak szybko będzie lecieć fat. Do treningów będę się przykładał na 100%. Zapiski z aerobów i HIITa będą zamieszczane w postaci linków do serwisu Garmin Connect.

Zdjęcia z obrazem nędzy i rozpaczy poniżej. :) Później wieczorem, razem z rozpiską z pierwszego dnia, podam dokładne wymiary.

















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16709
Dzień 12
Trening znowu wszedł bardzo dobrze. Widzę fajny progres jeśli chodzi o ciężary. To cieszy. :) Dieta trzymana. Wieczorem był "cheat meal" w postaci dwóch lampek wina białego.

Dieta
Godziny posiłków 18.30/20.30/21.30
Po treningu: Ryż paraboiled 100g + 250 g piersi z indyka + warzywa
Posiłek II: 2 naleśniki pełnoziarniste + 400 g piersi z indyka + 100 g orzechów włoskich + warzywa
Posiłek III: Twaróg półtłusty 300g z jogurtem naturalnym i warzywami
Posiłek IV: 2 lampki wina ;)

Suplementy
8 kaps Omega-3 do II i III posiłku
20 gr BCAA Xplode przed i w czasie treningu

Trening
Martwy ciąg + unoszenie tułowia na ławce rzymskiej
Hang clean + thrusters(potrójna dropseria)
Podciąganie na drążku + inverted rows
Wyciskanie sztangielek na skosie + krzyżowanie linek na wyciągu
Uginanie ramion ze sztangą + uginanie ramion ze sztangielkami na modlitewniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
a to nie miało być jakiejś przerwy na ileś tam czasu?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1168
Dieta jest ukladana na podstawie produktow, ktore masz dostepne, czy sa narzucone 'z gory'?
Ile takie cos kosztuje? Sama dieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
na podstawie preferowanych pokarmów.
układam tylko pełen pakiet.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1168
A ile kosztuje pelen pakiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
napisz mi na maila z podpisu, tu nie rozmawiamy o cenach.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1567
Fajnie koniu, jak mozesz odpisz mi na maila :P

http://www.endomondo.com/workouts/peYrk8FF5_E - day after day...after day...after ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
daj mi go jeszcze raz, bo mi pewnie zaginął przez brak neta.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16709
Wczoraj miałem awarię w pracy. Do domu wróciłem późno, więc dopiero dzisiaj obiecane wcześniej dane:

Wiek: 24 lata
Wzrost: 186 cm
Waga: 97.2 kg
Pas: 96 cm
Klatka luz: 105 cm
Biceps: 37 cm
Udo: 65 cm
Łydka: 43 cm

Koniu: jaka przerwa? :)

Dzień 1
Wczoraj miał być pierwszy dzień treningowy, ale awaria w pracy łącznie z brakiem snu w nocy spowodowała zmianę rozkładu na dzień nietreningowy. W związku z tym dieta również nietrzymana w 100%.

Dieta
Godziny posiłków 13/14/15
Posiłek I: Makrela wędzona 250g po oczyszczeniu, sałatka warzywna.
Posiłek II: Jajecznica z 4 jaj + puszka tuńczyka, sałatka warzywna + 30ml oliwy z oliwek.
Posiłek III: Karkówka grillowana 500 g, sałatka warzywna.

Trening
brak

Zmieniony przez - trg w dniu 2011-07-19 09:03:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2206
powodzenia i wytrwałości!

life is short - play hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16709
Dzień 2
Dieta trzymana praktycznie na 100%. Trening na siłowni dał popalić. :)

Dieta
Godziny posiłków 18.30/19.30/20.30/21
Po treningu: Ryż paraboiled 100g + grillowana pieczona pierś z indyka 250g + sałatka warzywna
Posiłek II: Pieczywo pełnoziarniste pakowane hermetycznie 180g (2 duże kromki) + grillowana pierś z indyka 250g + 2 pomidory + 50ml oliwy z oliwek.
Posiłek III: 6 jajek na miękko + sałatka warzywna.
Posiłek IV: makrela wędzona 250g + sałatka warzywna.

Suplementy
BCAA Xplode 20 g przed treningiem i 20 g popijane w trakcie treningu
8 kaps Omega-3 do II i III posiłku

Trening
Przysiad ze sztangą + Wykroki: 5 serii: 6x80kg + 12x4 kg
Push press + unoszenie sztangielek bokiem: 4 serie: 6x50 kg + 12x6 kg
Wiosłowanie sztangą + wiosłowanie na wyciągu dolnym: potrójna dropseria 6x80 kg 6x70 kg 6x60 kg 6x50 kg + 12x40 kg 12x35 kg 12x30 kg 12x20 kg
Wyciskanie sztangielek na skosie z rotacją nadgarstka + rozpiętki: 4 serie: 6x27 kg + 12x8 kg
Wyciskanie w wąskim chwycie + prostowanie ramion na wyciągu podchwytem: 3 serie: 6x60 kg + 12x30 kg
20 min aerobów na rowerku stacjonarnym ze średnim tętnem 131 bpm


Zmieniony przez - trg w dniu 2011-07-19 22:59:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja.

Następny temat

Dieta i przerwa

WHEY premium