SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walka Jurasa na WFC 4

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 517 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7139


?p=2546
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie dzięki, biorę się za oglądanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2332 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34413
Mi nie działa ten link
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



Dandyk - działający link.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Dlaczego walka zostala przerwana??

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Walka???
Oto kilka słów Jurasa po "walce":
"Wróciłem i na szybko moje wrażenia z gali WFC 4 Dynamite na Słowenii.Pierwotnie moim przeciwnikiem miał byc Maro Perak z Chorwacji ale na 2 tygodnie przed gala doznał kontuzji ręki i w zastępstwie do ringu miał wyjśc Denis Podolyachin z Rosji...co popsuło Nam plan przygotowań do walki z bardzo dobrym rywalem jakim miał byc Perak.W niecałe dwa tygodnie musieliśmy zmieni troche taktyke walki.Po 3 misiącach ciężkiej pracy jechaliśmy zrealizowac cel ,czyli wygraną na WFC.Jak się okazało tuż po przyjeździe nastąpiła kolejna zmiana przeciwnika na Czecha Ladislawa Zaka...doświadczonego zapaśnika.Niefart trwa, a poziom frustracji delikatnie mówiąc wysoki! Ale trzeba wyjśc i zrobic swoje! Jako ,że Grzesiek Jakubowski miał okazje walczyc z Nim, szybki telefon i wiadomo czego można będzie sie spodziewac (dzięki Grzesiek za pomoc).
Dużo stresu, dużo ciężkiej pracy i skutecznie zrealizowany plan walki dały wygraną.Po uderzeniu głową w drugiej rundzie ,gdzie nie mogliśmy zatrzymac krwawienia z czoła, sędziowie orzekli dyskwalifikacje Zaka.Jak sam przyznał sztab czecha na Jego szczęscie:) Teraz pozostaje podleczyc obite kości i dalej praca.Walka z Perakiem na gali WFC jak tylko mój rywal dojdzie do pełni zdrowia!(....)"

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2008-03-31 23:16:57

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogólnie Juras walczył ładnie, dobrze trzymał dystans, i obijał cały czas swojego przeciwnika. Szkoda, że tak się skończyło, ale tak, czy siak wygrałby Polak moim zdaniem. Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Mam nadzieje ze Juras zawalczy z Perakiem. Ale jak mial bym postawic to stawiam na Peraka.

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
Ogolnie to walka cieka, rywal Jurasa beznadzieja, a sam Juras ladnie go obijal ale pierd***ecia to on chyba nie ma bo po tylu ciosach przeciwnik powinien juz sie przynajmniej zachwiac, troche niesmak (niedosyt) pozostal.

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Teraz rozumiem czemu w narożniku Jurasa tak nerwowo reagowano, gdy tylko dochodziło do walki w zwarciu, a co za tym idzie pojawiała się możliwość przejścia do parteru - z zapaśnikiem mogłoby być ciężko na deskach.
Całe szczęście rywal Jurasa był dość niemrawy. No i trzeba przyznać, że Polak świetnie się rusza, jest szybki i ma kondycję.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ogolnie Juras walczyl ladnie

Zdziwilem sie troche dlaczego walka zostala przerwana, podejrzewalem jakoms kontuzje, bo na filmiku dokladnie tego nie widac, teraz juz wszyskto jasne.

A jego przeciwnik widac bylo 'typowy zapasior'

GÓRA---->I am What I am

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rentgen ręki Shamrocka..

Następny temat

KSW Eliminacje II - zdjęcia

WHEY premium