SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacyjny Konkurs! Riki Tiki Szaba Daba Mentos ma Plakaty od Activlaba. Spam vol. 3

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137484

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
wiem, że planował::D:D a za próbki co mi przesłał wypadałoby wspomóc go w konkursie:D Ale nic nie jest przesądzone, zobaczymy jak się Wasze siłki będą prezentować na tle innych i wtedy sobie jakąś głosikiem nagrodzę:D

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-07-21 12:11:47

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
To jest przekupstwo twój głos nie bierze udziału w głosowaniu

Pytanie do kierowców:
Jak mam strzałkę kolizyjną i linie zatrzymania przed skrzyżowaniem to zatrzymuje się przed sygnalizatorem a potem już nie muszę się zatrzymywać na linii zatrzymania??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1863 Wiek 11 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10790
nic nie pooglądasz bo przecież fory sie wysyła w pliku do Activa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
żadne przekupstwo:D

ok, kładę się na chwilę, kręci mi się w głowie, chyba za mocno interwały po trenie zrobiłam:/

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
Jak nie jak tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Mateusz,

Przed strzałką zatrzymujesz się, żeby nie yebnąc w pieszego
A linia kolizyjna jak sama nazwa wskazuje służy do zatrzymania, żeby z kolei w Ciebie ktoś nie yebnął.
Ja bym dwa razy się zatrzymał..

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
A ta hierarchia znaków że pierwsze światła potem linie??

Pytam bo dzisiaj będzie 3 podejście do prawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2067
Ja bym się zatrzymał tu i tu, ale ja dawno zdawałem prawko, więc mogę się mylić.

Widzieliście jaka awantura w Warszawie jest?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,6842420,Ostatni_dzien_KDT__Na_zywo.html 

Idę ulicami mego miasta,
myślę jaki plan na dzisiaj mam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
,,kupcy są agresywni" no syf niezły zrobili :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
mają racje...
reporterzy jak dostają
w tel była relacja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs na najlepszą przydomową siłownię już ruszył! Na co czekasz? Zgłoś się! :-)

Następny temat

Bądź na bieżąco! Zapisz się do Newslettera Activlab!

WHEY premium