SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wakacje- dobry czas by zacząć.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 858
Pomidory, ogórki, cebule to lubię. Kalarepę też lubię, marchewkę, sałatę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No to już masz warzywka :) dobra poczytaj ogarnij i nanieś poprawki albo skorzystaj z diety, którą wkleiłem.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
1. Panga w polskich rzekach? Co Ty za bzdury wygadujesz...
2. Ilość posiłków nie ma znaczenia, mogą być 3, może być 6.
3. Czekolada gorzka nie odpada. Możesz jeść kostkę- dwie dziennie.
4. Chude mięso w żadnej mierze nie jest i nie musi być podstawą...
5. Nie każdy posiłek musi był "pełen", możesz zrobić sobie przekąski w postaci na przykład właśnie owocu.

6. Himeron- nie powiedziałeś, czy chcesz dietę low carb, czy zbilansowaną. Na rekdukcji lepiej by się spisała dieta, gdzie węgli masz maks 150 gram. Jeżeli chodzi o białko, to postaraj się jeść koło 180-200 gram.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No z tą Polską to poleciałem w każdym razie pływa w zanieczyszczonych rzekach. Kiedyś oglądałem o tym program. Najlepiej jeść po 5-6 posiłków. Z mięsem kolega sam napisał, że woli chude ...

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Panga nie pływa w żadnych rzekach, tylko w przepełnionych hodowlach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
No też ale podobno w Chińskich i Wietnamskich rzekach sobie pływają

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 858
Prawdę mówiąc nie przykładałem tak dużej uwagi do tego, czy ma być low carb czy nie. Chodzi przede wszystkim o to, żeby mi waga schodziła, ale żebym nie zdychał, bo chce trochę pouprawiać sportu we wakacje :)
Przy tej wersji mojej diety w pierwszym poście czułem się nawet nie najgorzej.

Edit:
Więc, ta dieta ujdzie i mam ją testować, czy jeszcze coś pozmieniać? Jeśli zmieniać to co. Przydało by się, żebym poszedł na zakupy i kupił to co potrzebuje. Chcę jak najszybciej wejść na dietę.

Zmieniony przez - Himeron w dniu 2012-07-04 14:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 858
Troszke się niecierpliwie, mógłby ktoś odpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Wybór produktów ok, tylko za dużo węgli. 200-250 maks i potem bym ucinał, skoro nie chce klasycznego low carba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 858
Mhm, czyli jeśli w posiłku piątym, wywalił bym 30g chleba, a w posiłku 3 zamienił ryż i jajko na to : https://www.sfd.pl/Super_kebab,_polecam!-t714925.html  z tym, że bez keczupu, było by okej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co będzie lepsze???

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium