SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga stoi na redukcji. Zła kaloryczność?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 929

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja do ok 68 kg

Waga

71-72

Wzrost

177

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

12

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

chodzę do szkoły + siłownia 3 razy w tyg.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

chodzę na siłownię i rzadko jeżdżę na desce lub rowerze. Trenuję od stycznia 2016. Siłownia bogato wyposażona :)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Wcześniej z niewiedzy stosowałem dietę 1200-1400 kcal i schudłem na niej ok 5 kg z czego 2 kg wróciło mi jako jojo po "ogarnięciu", że to była bardzo niezdrowa dieta.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

może białko jak nie będę na masie dawał rady z wypełnieniem makroskładnika
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Witam,
W styczniu zacząłem redukcję tkanki tłuszczowej (wcześniej nie robiłem niczego innego, to było moje pierwsze zdrowe podejście do diety plus siłownia również pierwszy raz). Na początku ważyłem 77 kg oraz spożywałem 2400 kcal (50%ww, 20% białka, 30% tłuszczu). Schodziło, aż w końcu przestało. Obniżyłem do 2100, ale tym razem zamieniłem tłuszcze i białka w procentach. Zeszło trochę mniej i znowu stoi. No to zmniejszyłem do 1800 (nie wiem szczerze mówiąc czy to już nie za mało?) z takimi samymi proporcjami jak przy 2100. Nie zeszło nic. Stoję na okolicach 71-72 kg. I teraz mam pytanie co powinienem robić, chciałem zejść do ok 68 kg, a potem zacząć okres masówki, ale nie mogę. Boję się teraz zaczynać masy z tej racji, że nie chcę się szybko zalać. Dacie mi jakieś rady co mógłbym zrobić? Rekompozycja? Zwiększenie kalorii? W załączniku dodaje zdjęcia oraz plik z pomiarem mojego ciała (maszyna na siłowni). Ćwiczę 3 razy w tygodniu trening siłowy plus dwa razy w tygodniu interwał po treningu. Od czasu tego badania, które jest w załączniku piję 3 - 4,5 l wody dziennie











Zmieniony przez - Norbox w dniu 2016-05-11 11:30:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699762
Nie wiem co Ty chcesz redukować?
TAnita to taki bajer,nie bierz tych wyników poważnie.
Dla mnie to Ty powinieneś zacząć budować podstawę masy ,bo jest kiepsko/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 34
Chodzi mi o taki "ostatni tłuszczyk co skacze jak chodzisz" ;) Jestem w pełni świadom, że z masą jest słabo - nigdy jej nie robiłem :D Nie będzie on po prostu źle wyglądał gdy zacznę masować? Tak naprawdę to po prostu przeszkadzają mi te "boki" ;/


Zmieniony przez - Norbox w dniu 2016-05-11 12:05:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ketoza a alkohol?

Następny temat

Czy dobrze robię ketozę

WHEY premium