SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga słomkowa w UFC

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3672

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
wgl kto ogląda gale live niech się wypowiada czy za cz przeciw
Dobra chłopaki,wychodzimy i zostawiamy stevena samego
Ja ostatnio nawet gal nie komentuje,bo czas mi pozwala zazwyczaj na koment po tygodniu,więc nie chcę odświeżać starego kotleta.
Mnie się walki w tej wadze podobają,ale jak wyżej ktoś wspomniał Tajów.W mma niczego takiego nie widziałem,w tak niskiej kategorii,chyba że jest gdzieś na świecie.Kategorie niskie z Aldo czy wyżej z Frankim,mają świetne walki.Pełna dynamika i pokaz wytrzymałości,ale chudszych nie wyobrażam sobie.W tak niskiej kategorii tylko MT widziałem i podobało mi się i podoba.Chyba że kobieca kategoria to ma być u Drzyzgi była dziś taka 33kg,więc jak się chce,to się da.

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
57 to rozsądna granica, niżej się nie powinno schodzić, jak Steven napisał 60kg w dniu walki... Raczej niemożliwe 18-20% masy ciała? Wiesz stary co ty właśnie napisałeś? Tyle waży ludzki szkielet...Chyba że na ważenie będą wychodzić bez niego.
125 to jest to na czym powinno się poprzestać, chyba że chcą dywizję under 19 czy coś w tym stylu to jestem za. Kuźnie talentó zrobia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Wiesz stary co ty właśnie napisałeś? ale że ja?

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
A ty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Myslałem że chodzi o te 33 kg

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no OBELX fakt trochę przesadziłem, ale koło 57kg mogą mieć.. jak zrobią taką dywizję to będą tam w większości chińczycy po 150-160 wzrostu więc to nie będą wieszaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Jakby było jak piszesz - nie mam nic przeciwko, obawiam się, że goniące za pasem hamburgery (Kenny Florian ważący 52 kg ), mogą ciąć i tym azjatom robić wrestlef***.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Faber w koncu bedzie mial pas

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
z resztą ja póki co też jestem przeciw, bo flyW jest najbardziej ch**owo obsadzone.. a jeśli słomkowa też nie będzie a zrobi się taka pustka to co ją uratuje, bo flyW może uratować wycieczki FlyW do BW i odwrotnie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Przecież we FlyW nie ma już pretendentów - zaraz zaczną się rewanże MM z Benavidezem i Dodsonem i może kiedyś z McCallem. Liczy się 4 zawodników o reszcie nie słychać. W tej słomkowej pewnie byłoby jeszcze gorzej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

letnie obozy mma

Następny temat

M-1 chce współpracy z UFC. Vadim Finkelstein namawia Fedora Emelianenko do powrotu

WHEY premium