SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Waga

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
Witam mam pytanie a wiec, cwicze 4-3 razy w tygodniu odzywiam sie zdrowo i waga delikatnie poszla mi w górę ale w cm nic sie nie zmienia z tego co wiem na redukcji waga moze sie zwiekszyc badz stac w miejscu ale za to cm spadaja a tu delikatny wzrost wagi ale w cm żadnych zmian co moze byc nie tak? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Można zawsze wrzucić do kalkulatora kalorii np tutaj:

https://potreningu.pl/calculators/bmr

Bmr to pewnie to co brałaś pod uwagę. A tam masz ilość kalorii aby utrzymać wagę. I to jest właśnie zerowe zapotrzebowanie :)

Zachęcamy też do założenia dziennika na pewno możemy pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Cześć. Co to znaczy delikatnie i przez jaki okres? Trochę mało informacji, żeby coś konkretnego poradzić. Wyliczałaś zapotrzebowanie kaloryczne? Jaki obrałaś deficyt? Jakie makro? Co to znaczy, że zdrowo się odżywiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
Ogolnie jak zaczęłam ćwiczyć waga poczatkowa była 61 udalo sie zejsc do 57 kg przy takiej czułam sie najlepiej potem niestety cwiczebia byly ale juz mniej intensywne tak mniej wiecej znowu zajęło mi to rok jak waga wrocila do 59 kg od 2,5 miesiąc znowu zaczelam cwiczyc bardziej intensywniej i co najlepsze waga zaczela mi wzrasatac tak 1-1,5kg w cm sie nic nie zmieniło a kaloryczność to tak na przelomnie 1500-1600 ,jeszcze mam pytanie czy te delikatne wzrosty wagi a nie zmieniające sie cm moze to byc spalanie tluszczu jednocześnie budowanie miesni czy poprostu cos zle robie...dodam ze mam 169 cm wzrostu budowa raczej proporcjonalna mam wrażenie ze tak bledne koło gdzies zataczam ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Waga nie zawsze jest wyznacznikiem progresu w redukcji, jednak obwody już tak. Może tak być, że zmienia się kompozycja ciała, jednak w dłuższym okresie powinno się to przekładać na obwody. Najlepiej byłoby, żebyś wypełniła ankietę działu i zrobiła kilka zrzutów diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
Uzupelnilam wymiary tu podeślę skrina z tego co jem troche tam mniej jest kal ale dochodza jeszcze warzywa niewiem czy je wliczac typu pomidory ogorki dodatkowo keczupu troche uzywam i sosy typu 0 z sfd to mysle spokojnie do 1500 czasem nawet do 1600 kal podbije ten skrin to dzien od dnia sie różni troche zależność od np zamiast ziemniakow to kasza ,ryz niewiem czy te jogurtu nie psuja wszystkiego i jeszcze tluszcze tez sa smaze na oleju kokosowym tez tego nie wposalam w kaloryke ale to podbija napewno











Zmieniony przez - aleksandra1802 w dniu 2020-02-05 21:14:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Wypełnij ankietę naszego działu. Jest w temacie podwieszonym z regulaminem naszego działu. Bo tak to wróżymy sobie z fusów.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22006 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627416
Przepraszam - pytałam sie o wiek bo takie przejmowanie sie cyferkami najczęściej mają bardzo młodziutkie Ladies:) Myślę ze 1-3kg to wahania, które mogą być z zupełnie naturalnych przyczyn, nie związanych z tyciem/chudnięciem. A to woda, a to w jelitach wiecej siedzi i dopiero za 1-2 dni wyjdzie, a to cykl. Waż się raz na tydzień i nie przejmuj. Mierzenie talii bardziej wiarygodne,ale też bym nie przesadzała z częstotliwością pomiarów bo łatwo źle zmierzyć i potem mieć dzień schrzaniony bo wyszło +1:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Patik napisała to co ja chciałam.

Ale widzę też problem taki że moim zdaniem jesz za mało. Nie widzę tego żebyś warzywami z 1300 dojadla do 1600 chyba że jesz ich 1,5 -2 kg to moooze.

Czekamy na bardziej szczegółowe dane jesli chcesz bardziej szczegółowej rady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 503
Mysle ze powinnam chyba wszystko od początku policzyc bo za bardzo chyba dlugo ciaglam ten deficyt kalori chodz byly momenty ze gdzies tam nadrabialam oczywiscie nie typu fast food ale wieksza ilosc kalori tych zdrowych, badania jakis czas temu robilam to było wszystko ok zapotrzebowanie jak obliczylam tkie podstawowe to 1342 kal i teraz niewiem ile dołożyć przy np 3-4 razy w tyg cwiczen powiedzmy sredniej intensywnosci ogolnie teraz ciwcze przeplatane czyli interwaly kardio silowo i tu silowo skupiam sie bardziej na gornej czesci z ciezarami dolna bardziej cwicze obciazebiem wslasnego ciała ,i czy nabial jest dobry czy nie chodzi mi o twarog chudy jogurty naturalne itp mam z tym problem bo tak lekko jestem uzalezniona o tego jogurty jem tylko te naturalne z obniżonym tluszczem z sosem np 0 z sfd jak najdzie mnie ochota na cos słodkiego, z tego co gdzies wyczylatam w necie to sa podzielone opinie i kawa np z mlekiem duzo go nie dodaje ale jednak ponac tez nie bo to laktoza..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Peek-a-boo

Następny temat

plan treningowy wyłącznie na maszynach

WHEY premium