SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada Postawy - koszmar a może nie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
No ja widzę pełno czasu. Sama dojeżdżam do szkoły po 2 godz w jedną stornę codziennie i łączyłam to z praktykami, treningami tkd, basenem i siłownią.

A w domu pocwiczyc zawsze możesz, zresztą to twoje zdrowie...

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ja w wieku lat 15 dostałem diagnoze o chorobie schouermana, i co?
Nic .
Wyleczyć się z tego nie da , ćwiczeniami wszelkimi po prostu tego nie pogłębie
ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
To ja nie wiem jak mogłaś tak żyć, przecież na nic już czasu nie starczy ...

Zresztą lekarz powiedział że mam wykonywać te ćwiczenia, basen więc chyba przy tym najlepiej zostanę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Tak z ciekawości, te ćwiczenia mogą wpływać choć odrobine na siłe?

Wczoraj na wf dostałem 5 za pompki ... dokładnie 69 i nie wiem jak to zrobiłem, bo wcześniej przy 30 wysiadałem ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 390
Miałem podobny problem w twoim wieku ale ćwiczyłem chodziłem na basen regularnie sprawdzałem postępy i do wojska poszedłem :) nie martw się jak będziesz się starał i ćwiczył to Ci się uda same chęci to nie wszystko tylko 10 % sukcesu 90 % to ćwiczenia :) trzymam kciuki i pozdrawiam Marcin. :)

Zmieniony przez - marcin_tol w dniu 2010-11-27 06:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Ale w 100% procentach wyleczyłeś? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 390
w 100% nie ale do takiego stopnia że bez wahania mnie wzięli do wojska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 505 Wiek 101 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4223
Czyli jednak można :P

A są jakieś ślady po tym? tzn. jak sie schyle to ja jestem DINOZAUR :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1933 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20224
Zahamowanie wady to dużo, bo bez cwiczen się pogłębia.

Zacznij najpierw cwiczyc, a nie się zastanowiac w ilu % wyleczysz.

Ludzie nie karmcie trolli, szczególnie tych dużych. Bo to nienażarte z natury stworzenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 390
ślad jest w postaci tej wady ale jest już ona minimalna :) najlepiej sprawdzaj w ten sposób że gdy się pochylasz niech ktoś przejedzie ci dwoma palcami przy kręgosłupie i wyprostuj się zmian nie będzie od razu to trwa lata :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak miec gładki język

Następny temat

Testosteron - popęd seksualny

WHEY premium