SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W drodze na szczyt - dziennik Ladies z IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
Dla tego ja robiłem Barki i Bicka bo tu niemal ławek nie potrzeba wcale

CO do Białka nie popadajmy też w obsesje białkowe bo nie trzeba tu nie wiadomo ile tego dawać zważywszy na to ile waży stu procentowa bawełna i jakie jest zapotrzebowanie na ten składnik a jaka ilość była dostarczana ostatnimi czasy.....

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Zaangażowanie jest, ale dietę trzeba koniecznie poprawić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
tak , pstrąg wędzony z lidla:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
co do białka , jem teraz ok 100g dziennie....zanim zaczęłam liczyć i pilnować myślę, że była tego może 1/3 a w gorsze dni pewnie i 1/4 więc skok dla mnie ogromny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
dlaczego tak malo tluszczu?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
okej...nad tłuszczem też popracuję:) choć w dzienniczku nie wliczałam orzechów nerkowca , migdałów i słonecnika, które podjadam w chwilach słabości:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
No dobrze, nadrabiam zaległości...wtorek był trening pleców i bicków , jestem z siebie dumna bo to był dobry trening....a wczoraj klata + triceps...ale tak na pół gwizdka, bo kiedy po nieprzespanej nocy wstaje się o 4 nad ranem i pracuje do 15 , to trening później jest trochę byle jaki..powrót po 19 ledwo żywa ALE.....
o białku nie zapomniałam:)taka jestem sumienna....

po powrocie do domu byłam taka nieszczęśliwa i zmęczona , że zjadłam paczkę żelków, 4 naleśniki i 4 kromki razowego z nutellą...POPROSZĘ O ROZGRZESZENIE

aby nie być gołosłowną focie z treningu...i nawet brzuch się zaczyna pojawiać....czekam na oklaski:):)




MIŁEGO DNIA...NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
Witam, fajna forma, będę zaglądał :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 554
Zaglądaj.... będzie mi miło. Ogłaszam wszem i wobec, że chora jestem..... :'( od czwartku bez treningu.....i trochę grzeszę..... Ale podobno wszystkie kobiety to grzesznice . Od poniedziałku mam nadzieję wrócić do rutyny mojej ukochanej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Zdrowiej, zdrowiej. Profilaktycznie polecam brać codziennie 1g wit C, przez cały rok i żadna choroba sie nie przyczepi.

Iron Horse Series Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Udany debiut Janka Błachowicza w UFC !!

Następny temat

X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu

WHEY premium