SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYPROMUJEMY TWOJĄ STRONĘ WWW

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30540

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez MaTEO z działu Ważne informacje.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

W każdym dziale tematycznym będzie podwieszony temat "zaprzyjaźnone strony" w którym będziemy wymieniać i dawać linki do serwisów, które mają link do odpowiedniego działu naszego forum o podobnej tematyce. Aby znaleźć się w "ciekawych stronach" wystarczy dodać link na stronie głównej swojej witryny i napisać tu adres w celu weryfikacji.

linki nie muszą być w widocznym miejscu, ale najlepiej jakby nie były gdzieś na szarym końcu

Zapraszam do współpracy!

Panowie i Panie bardzo ważna sprawa. Nie dawajcie linka do suplementów z serwisów, które nie mają z nimi nic wspólnego.

Znajdźcie dział, który ma coś wspólnego z Waszym serwisem i do niego linkiujcie np. jeśli ktoś ma stronę o seksie, to linkuje do http://www.insomnia.pl/forum-140/ i stamtąd też dostaje zwrotnego w temacie ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

link powinien wyglądać tak:

<b>title="nazwa_działu - opis działu"nazwa_działu - opis działu</a></b>

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2006-11-03 02:36:29



KOCHANI!!

Naprawdę jesteście WSPANIALI!!!

Nie spodziewałem się takiej reakcji!!! Dostałem ok 700 odpowiedzi i nie ma to dla mnie znaczenia, czy ktoś ma PR1 czy PR7 - wszystkim odpiszę! Dajcie mi tylko troszkę czasu.. wzruszyłem się nie mogę dalej pisać.. Nawet Pan Doktor Szukała umieścił na http://www.apz.pl/ 

SERDECZNE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!

Sklepy internetowe też zapraszam - też dostaną linka w "zaprzyjaźnionych serwisach" jesteśnie po prostu niesamowici.. wiem, że ostatnio mało się Wami zajmowałem. Część odeszła, część wytrwale oczekuje zmian.. będzie dobrze jak widzicie zapał cały czas mnie trzyma przy komputerze i mam nadzieję że tak zostanie już bardzo bardzo długo do końca świata i jeden dzień dłużej!!

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2006-11-04 02:17:14

Zmieniony przez - MaTEO w dniu 2006-11-04 02:18:27
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie muszę chyba pisać, że SFD ma 300.000 unikalnych odwiedzających /mc i jest to bardzo ciekawa propozycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Znaczy się wypromujesz także SS ?

A wystarczyłoby po prostu doceniać prace innych i miałbyś reklamę pantoflową wartą więcej niż samo pozycjonowanie w google.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
Mateo co za spam rozsyłasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no
niebawem kazdy na sfd bedzie mial swoja strone w portalu

Mateo napisz cos o dziennikach treningowych/blogach/pamietnikach

kanar
wspolpraca tak
pelna autonomia tak
reklama za free tak
tysiace userow tak
ale forum jedno I umowa prawna

I mysle, ze masz tam jednak troche do powiedzenia skoro wypowiadasz sie reprezentujac ss I w tym interesie

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2006-11-03 13:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349816
ja moge sie z wami linkiem do bloga wymienić

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
www.wroclawianie.info - na dole, po lewej dodałem Wasz link ... a co w zamian ? ;)

klimat wrocławskich ulic
www.wroclawianie.info
subkultura - walka - graffiti
tatuaze - wlepki - zadymy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybierz dział na dowolnym forum w którym chcesz mieć linka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 137
Jak wygląda taki link ? Ktoś ma już coś takiego?

klimat wrocławskich ulic
www.wroclawianie.info
subkultura - walka - graffiti
tatuaze - wlepki - zadymy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Tak jak prosiłeś, umieściłem...miałeś się odwdzięczyć więc czekam

Pzdr.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
www.pakerzy.net (stopka)

oraz prosiłbym Cie(kolejny raz) o usunięcie moich zdjęc z serwera sfd...
masz czas do poniedziałku, zeby nie było niejasności do 5.11.2006

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bardzo prosze o odblokowanie mojego konta

Wiecej