SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WOJSKO A MOJA I WASZA MASA??;/

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
też jestem 90 czyli jak skończe 18 to na komisje nie będe musiał iść?

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Żadnych zmian w prawie odnośnie obowiązkowej służby wojskowej nie było, więc twój rocznik na dzień dzisiejszy również będzie objęty tymże obowiązkiem.

Zmieniony przez - Gronevelt w dniu 2008-03-17 22:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nie masz zamiaru sie uczyc to idziesz do najgorszej policealnej gdzie wystarczy sie czasem pojawic zeby zdac . papier o nauce jest , woja nie ma .
____
tommac nie wiadomo czy bedziesz mial komisje bo maja wprowadzic zawodowe wojsko i byc moze ostatni nabor bedzie juz w tym roku . ale narazie NIC PEWNEGO , a przynajmniej ja nie jestem pewien

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-03-18 01:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2853
Gronevelt: jesteś w błędzie
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9627290,wiadomosc.html?ticaid=158d8

Przedostatni akapit
"Tegoroczny pobór jest ostatnim takim przedsięwzięciem. Od przyszłego roku - decyzją ministra obrony - pobór zostaje zawieszony, a od 2010 roku polska armia ma być w pełni zawodowa. Poprzednia ekipa rządząca uważała, że pobór w tym roku należy zmniejszyć o 10 tysięcy, ale utrzymywać go do 2012 roku. Armia w pełni zawodowa miała zacząć funkcjonować około roku 2013.
"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Mam nadzieję, że to prawda, nie będę musiał co rok zasuwać na 8 rano do WKU.

Problem jest tylko taki, że to decyzja ministra, nie zmiana w ustawie. Minister się zmieni i decyzja razem z nim. Ale bądźmy optymistami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 819
Jak mówi mój ojciec: " Masz łeb i ****a to kombinuj!!!"
No i posłuchałem pół roku przed komisją wojskową zapisałem sie do pulmonologa, no i mam w papierach astmę oskrzelową, dzięki której mam kategorie "D" i zostałem automatycznie przeniesiony do rezerwy...

Jesli chcesz mieć "D" to kombinuj kwity na astme, alergie, choroby neurologiczne ale z neurologicznymi to cieżka sprawa bo to padaczka itd. wiec możesz dostać kat. "E" a wtedy to już w życiu ciezko mozesz mieć:D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ja jestem 90r. wyjechałem i niewiem co z wojskiem będzie... a bilecik przyjdzie napewno... huu z nimi;) podobno do 2010 już będzie zawodowe wieć panowie niema co się martwić....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Temat do zamknięcia, to jest ostatni rok poborowy

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
ostatni? a mozesz to uzasadnić jakoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
artek, nie czytasz tego co koledzy przed Toba pisza?
w 2010 jest wojsko zawodowe, ja tez juz o tym z wielu stron slyszalem. a jak by z tym zawodowym nie wyjdzie to zapisujesz sie do po licealnych i masz spokoj, nie jeden kumpel tak robi i ma spokoj

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glupia sprawa:/

Następny temat

PLS POMOCY

WHEY premium