SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WITAMiNY

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Witam,
Chce zakupic jakies dobre witaminy i sie zastanawiam ktore wybrac. Myslalem o FA Xtreme MVF, Olimp gold vit-min anti ox czy FA AM+PM formula i nie wiem ktore wybrac. No chyba ze polecacie cos jeszcze innego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
A po co chcesz brać witaminy? Witaminy stosuje się tylko po to, żeby uniknąć niedoboru. Natomiast nadmierna podaż jakichś konkretnych witamin przynosi efekty tylko u szczurów laboratoryjnych. Weź najtańsze np. Activlab Vitality, koszt suplementacji 6zł / miesiąc.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11212
Aktualnie czuje ze jestem lekko przemeczony i mysle ze to wlasnie przez niedobor witamin. Widze ze brakuje mi nie tylko witamin ale rowniez magnezu itd, zmienil sie moj stan skory i nie tylko weic sadze ze to jest wlasnie przez niedobor witamin dlatego chce kupic cos dobrego zeby to dobrze uzupelnic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6286
Olimp - Vita-Min Multiple Sport dobre witaminy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20004
Jak chcesz coś droższego, to Bodymax - zawiera sporo magnezu i żeń-szenia. Zmęczenie może wynikać z przewlekłego, permanentnego stresu fizjologicznego. W takim wypadku polecam Olimp Stress Control. DODATKOWO (!) możesz pomyśleć o suplementacji magnezem - OLIMP CHELA MAG B6 Forte, lub tańsze OLIMP CHELA MAG B6, lub nawet OLIMP TRI-Mag B6.

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 3 x w tygodniu czy 4x ?

Następny temat

finaflex px black

WHEY premium