SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WINKO które ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
no wlasnie kawal chlopa a taka dawka i klepie!

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
dziwi mnie bezprzypałowosc wypowiadania sie grande na temat swoich cykli. nie boisz sie ze jak juz cos konkretnego w strongach osiagniesz ktos w tv czy gazetach wytknie ci twoje wypowiedzi z forum?

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 80
Internationa Pharmaceuticals Stanazol Ip 10ml (50mg w 1ml) czy to jest dobry kuks czy moze być trefny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Buldog1920-- ha! ha! szczerze to nie pamietam

MANIEK 80- 10 tyg


faktyczne poszlo 8 kg ale tak naprawde doszedlem do swojej wagi co bylem w szczycie formy.
A jesli chodzi o moje wypowiadanie sie poblicznie to mam to w dupie poniewaz wszyscy koksuja i w strongach nie ma badan na doping a moje rady moze komus pomoga.

505SS - co do siły to powoli wraca jednak w pierwszym tyg nie zaobserwowalem znacznej porawy drugi juz byl lepszy zobaczymy co ogolnie bedzie a i zapomialem dodac ze jeszcze biore 200mg nandrolu w tyg poniewaz nie moglem wystrzymac z bolu w stawach i bylem zmuszony dodac odrobine


debe- i mnie zaskoczylo dzialenie takich dawek stanozol mam jeszcze w sloiczkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
Tak myslalem, ze musisz przysmarowac nandrolonkiem skoro tak to winko trzepie, thx:)

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1141
Siemasz "Grande". A oponę 340kg przerzucałeś? Jak tak to podaj czas po 6 przerzutach. Jeśli mnie przekonasz to wezmę na swój cykl Unichem (bo w planach miałem La Pharmę). PoZdrawiam.

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
opone przezucalem ale czasu nie pamietam raz na zawodach nawet byla 360kg masakra jaka ciezka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1141
U nas mówili że na zawodach była 360kg, ale jakoś w to wątpię, bo rok temu była ta sama i mówili, ze waży 340kg A wezmę jednak Unichem. Jakby co, to ochrzanię Was na Forum Na 6 tygodni 4 opakowania. Do tego 20 strzałów propa z Farmaka i cyklik konkret.

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
dorzuc superke bo stawy ci beda chrupac

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Grande masz chyba viro ze starych zapasow?? bo ostatnio byl przypal i jakos ciezko bylo dostac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy tak można???

Następny temat

parabolan

WHEY premium