SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winko!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
Mam zamiar Zrobic sobie Cykl z Wina. Jednak zdaje sobie sprawe z tego iz moja wiedza nie jest wystarczajaca. szukajac w archiwum mozna znalezc mase roznych wypowiedzi na ten temat, jednak sa to zdania bardzo rozne. Prosba moja zkierowana jest do ludzi ktorze znaja sie na sprawie( najlepiej sami stosowali). A wiec tak: mam21 lat 182cm wzrostu ok 82kg wagi i nie trenowalem od roku. teraz trenuje bardzo malo bo studia mi na wiecej nie pozwalaja. czyli silownia srednio 2x w tygodniu, czeciej kosz, squash, basen itp. Czcialbym wspomoc rzezbe, i mam na mysli Wino. czy ktos pomoze i odpowie na pytania, ile, kiedy jak itp.
PS. WAZNE: WINO MAM ZAMIAR PRZYJMOWAC W TABSACH.

H - R - T - B - R - K - R

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
DZIEKI!!! Za fachowa odp. za uwage no i za soga.

H - R - T - B - R - K - R
DOBRY SOG ZOSTANIE PRZEKAZANY NA NOWĄ FURE OCJA RYDZYKA!!!

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 103


Winko należy brać jak najczęściej i w jak największych ilościach. Najlepiej nalewki bo są najsmaczniejsze i najtańsze. Litra wiśniówy można już nabyć za 5.30, takiej 12 procentowej. Daje niezłego kopa. Aby wyeliminować skutki uboczne wina nie należy pić do tzw. "lustra". Unikniesz dzięki temu choroby alkoholowej. I pamiętaj: cena wina jest odwrotnie proporcjonalna do jego smaku.

jak sie bawic to sie bawic

jak sie bawic to sie bawic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
heheheheh
widze ze mamy nowego znawce od wina

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

Obejrzyj filmik bo może sie okazac że tym bałwanem jesteś wlasnie TY.

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=684185 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
FACHOWA PORADA?? a myslalem ze to forum gdzie niektorzy cos wiedza, ale po odpowiedzi widac ze chyba sie mylilem, moze jednak ktos uratuje honor forum...

H - R - T - B - R - K - R

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
No dobrze teraz na serio jezeli chodzi o ten winstrol to masz do wyboru 2 rodzaje tabletek 2 mg oraz 5 mg.Jezeli bys zdecydowal sie na te 2 mg to mysle ze tak ze 100 tabletek na pierwszy raz by starczylo,a jezeli chodzi o 5mg to go sobie lepiej odpusc bo trudno jest dostac orginal.
No teraz wrocmy do treningu musialbys sobie znalezc troche czasu i spezdic wiecej na silowni po 2 razy w tygodniu to malo,jezeli chodzisz na basen to Ok.No a co do tego czego sie spodziewasz po cyklu no to winstrol jest dobrym sterydem na sile i rzeżbe,wiec jest dobry wybor na to co chcesz osiagnc.Oczywicie do tego powinienes miec odpoweidnia diete,zakupic jakos odzywke.


daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

Obejrzyj filmik bo może sie okazac że tym bałwanem jesteś wlasnie TY.

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=684185 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
oka dzieki ( SOD otWAY) mozna jeszcze cos wiecej na temat tych odzywek w cyklu z win??

H - R - T - B - R - K - R

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38524
SETH,chodzi ci o winstrol 5mg z IP.Uwazasz ze trudno dostac oryginal tego srodka?Jak jest z tym winstrolem z International Pharmaceuticals.Wystepuja podrobki???

emr

emr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
czy di winstrolu, oprocz odzywek ( jakie??) przydalo by sie cos jeszcze ( aby poprawic efekty, zlagodzic skutki uboczne itp???) Ps. co proponujecie na diety i jaki trening??

H - R - T - B - R - K - R
DOBRY SOG ZOSTANIE PRZEKAZANY NA NOWĄ FURE OCJA RYDZYKA!!!

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 717 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19854
co do pytania Emr-a,juz nie raz ludzie na forum wypowiadali sie na temat winstrolu 5mg,i z jednym sie zgodzili ze dostac orginal to ta jak zobaczyc snieg w lecie.
No a wracajac do pytania zalozyciela artykulu to do winstrolu najlepiej zakupic odzywke bialkowa,jakies witaminy,ustalic sobie dobra diete bogata w bialko i weglowodany,a po cyklu kupic sobie 10 tabletek clomidu i kilka dni po skonczeniu brania winstrolu,wziasc je po 1 tabletce dziennie w celu odblokowania produkcji wlasnego testosteronu.
A no i jeszce najwazniejsze bo przypomnialo mi sie ze to przeciez ma byc winstrol w tabletkach,czyli trzeba kupic na ochrone watroby sylimarol badz hepatil,chociaz wiekszosc osob uwaza ze lepiej hepatil,oba te leki oslonowe sa dostepne bez recepty w aptece,sylimarol okolo 8 zl za opakowanie,a hepatil okolo 14 zł

daj mi soga, zostanie on przeznaczony na cele charytatywne

Obejrzyj filmik bo może sie okazac że tym bałwanem jesteś wlasnie TY.

http://mm.dfilm.com/mm2s/mm_route.php?id=684185 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
SETH prawdopodobnie slyszales o Winstrolu 5 mg Juroxa,na ktorego oryginal faktycznie trudno trafic,ale jesli chodzi o Wino 5 mg z IP,to musze Ci powiedziec ze jest zadziwiajaco malo podrobek,a nawet sie z takowa nie spotkalem,wogole wszystkie produkty tej firmy sa zazwyczaj legit(az mnie to dziwi),Deca 10 ml 100 % oryginal(w moich stronach), a nawet podobno Oxandrolone jest prawdziwy (!!!) w co mi sie nie chce za bardzo wierzyc. Firma ta sie cieszy naprawde duzym uznaniem,na forum zreszta tez,masz dowod cytuje Venoma z przed kilku miesiecy(ktory zreszta byl do Ciebie :

"na liscie podrob w powyzszym artykule znalazlem: "wszystkie produkty produkowane przez INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS (jakkolwiek nie są one najgorsze)" - moze mi ktos wyjasnic sprzecznosc w tym cytacie? Pomijajac to, ze w moich kregach IP zyskalo olbrzymie uznanie to jak podrobka moze byc nienajgorsza? Chodzi o dzialanie czy wykonanie? I dlaczego podrobka skoro zaobserwowane dzialanie poszczegolnych srodkow z IP oraz ich faktyczny sklad w pelni odpowiadaja deklarowanej zawartosci?
Racja Maku, artykul mocno nieaktualny.
S.E.T.H. kiedys IP faktycznie nie mialo najlepszej opini ale ostatnio zabrali sie do roboty tak solidnie, ze od ponad roku zadziwiaja jakoscia stuffu"


"BYŁY KAPITAN KOMANDO FOKI I OBECNY GROMU K.C. RAYBACK"
-----<<<<<<<< >>>>>>>>-----

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
clomid?? co to jest?? i czy to jest na recepte??

H - R - T - B - R - K - R
DOBRY SOG ZOSTANIE PRZEKAZANY NA NOWĄ FURE OCJA RYDZYKA!!!

-=H - R - T - B - R - K - R=-
-=the vibe is in the house=-
-=the house is in the vibe=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Raz jeszcze Primka

Następny temat

Decadurabolin

WHEY premium