SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA Sprawa!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1005
Witam.
Otóż mam DUŻY (dla mnie) problem.Nie wiem co ,ile i o jakiej godzinie jeść przed treningiem karate.Chodze juz rok i nie pamietam kiedy ostatnio nie muliło mnie na treningu.Dziś znjadłem o 15:00 ostatni posiłek ,trening zacząłem o 18:00 i w czasie treningu odbijało mi się tym co zjadlem wcześniej.Proszę pomuszcie bo już nie wiem co mam robić.Czy mam wcześniej jesc ostatni posiłek np.4 godziny przed treningiem???POMUSZCIE!!!Chodzą mi myśli po głowie żeby zrezygnować z treningu a nie chcial bym tego za bardzo poniewaz zawiódł bym mojego najlepszego przyjaciela itd.(dalej nie będę tłumaczył)
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15350
Jakas godzine przed treningiem posilek bazujacy na:
- weglowodanach zlozonych czyli np ryzu, kaszy (gryczana, jeczmienna, kuskus), lub chlebie razowym
- do tego jakies bialko np 2 sadzone jaja, troche wedliny, najlepiej drobiowej, soja lub mieso kurczaka
- jakas jarzynka lub owoc, mozesz zjesc na poczatku posilku lub jako dodatek w trakcie

Raczej nie jadaj ziemniakow, a napewno nie w postaci frytek,wystrzegaj sie tez wieprzowiny i potraw z duza iloscia tluszczu bo dostaniesz zamulki.
Jesli masz powolna przemiane materii to jedz posilek troche wczesniej niz godzine przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
Ja robie na wyczucie. Najlepiej kiedy cos zjem ok 2 godz przed treningiem. Oprocz tego w ciagu dnia pije cała butelke mineralki (moja ulubiona to Muszynianka, nie wiem czy ona jest w waszych rejonach), dzieki temu moge bez problemu sie zrobic lzejszy :) przed treningiem.

ale czasami zdarzy sie zjesc cos za pozno i jest troche dyskomfort.

"Jesienią 1862r. wziąłem ośmiu ludzi i najechałem Meksyk" - Geronimo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Nie jedz zbyt dużo na raz.
Ja jak mam trening to jem posiłek bogaty energetycznie, nie za duży, około dwie, półtorej godziny przed treningiem

Aha, już wolę żeby mi się przewracało niz paść z głodu, bo też czasem tak miałem

Zmieniony przez - OloKK w dniu 2005-09-21 02:01:40

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kuziemski wygrał

Następny temat

Koszulka do grapplingu

WHEY premium