SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wielka prośba o pomoc z planem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Witam. Mam 22 lata, trenuję od roku, 3x w tygodniu kickboxing w klubie. Przetrząsnąłem internet i nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania, ponieważ każdy pisze coś innego jako, że największe zaufanie mam do tego forum kieruję więc sprawę do Was. Nie mam pojęcia w którym miejscu wstawić 3x bieganie(siła biegowa) oraz 2x pompki i drążek(na siłę). Czy biegać mam rano w dzień Kicka czy przed pompkami i drążkiem, czy po ? Proszę o pomoc gdyż sam już nie mam pojęcia jak to ułożyć. A może zmniejszyć liczbę jakichś treningów ? Nie napinam się specjalnie na siłownię/drążek pompki siłowo priorytetem zostają oczywiście sztuki walki wraz z dobrą kondycją

Plan ma wyglądać tak ?

Pon - Rano bieganie wieczorem SW
Wt - Pompki, drążek
Śr - Rano bieganie wieczorem SW
Czw - SW (w domu na luzie technika)
Pt - Rano bieganie wieczorem SW
So - Pompki, drążek
Nd - WOLNE

Czy tak

Pon - wieczorem SW
Wt - Pompki,drążek+bieganie(nie wiem czy bezpośrednio przed czy po)
Śr - wieczorem SW
Czw - bieganie + SW w domu na luzie technika
Pt - wieczorem SW
So - Pompki, drążek + bieganie(nie wiem czy bezpośrednio przed czy po)
Nd - WOLNE

Dzięki z góry za wszelkie podpowiedzi.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Lipny ten plan, jaki jest jego cel?
Jak biegasz, stałe tempo czy interwały?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
Moim priorytetem jest postęp w kickboxingu + rozwój kondycji.
Do tej pory biegałem 30 min stałym tempem(ok 6 km). Teraz mam zamiar robić interwałami Średniej długości podbiegi bo wydaje mi się, że to da lepsze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
zamiast pompek i drązka poszedł bym na siłownie i robił trening crossfit za***iscie wpływa na kondycje i wytrzymałosc siłowa

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 98
ok dzięki Wam. Jeszcze tylko jedno: biegać w dni SW czy w pozostałe ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2465 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13268
Jak nie masz dostepu do silowni to do drazka i pompek dodaj sobie przysiady i brzuszki i masz ogolnorozwojowke.
Jak chcesz biegac w ten sam dzien to najpierw bieganie potem ogolnorozwojowka.

Zmieniony przez - nocnyMichu w dniu 2011-10-19 18:42:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Pon: SW
Wt: Bieganie wieczorem drążek, pompki i j.w możesz sobie dorzucić różne ćwiczenia z własnym ciałem (przysiady, delfinki, pompki na krzesłach itd.) lub ze sprzętem. Jeśli masz ekspander, hantle to może poćwiczyć również inne partie ciała.
Na kondycję biegaj interwałami.
Np:
-> rozruch biegowy 5-8 minut w tempie (12-14 km /h).
-> 5 interwałów 15/45 (sprint/trucht) = 5 minut,
-> bieg stałym tempem 15-20 minut,
Jeśli to będzie za mało możesz zwiększać liczbę interwałów lub proporcję czyli 30s sprint i 30s trucht.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie i ochraniacze - potrzebuje opinie znawców!

Następny temat

Grand Prix Abu Dhabi 2011

WHEY premium