SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WAZNe -potreningu.pl okreslenie realizacji zapotrzebowania potreningu.pl

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 107 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 868
siema

orientuje sie ktos moze gdzie mozna okreslic kcal b/t/w jakie chce dziennie realizowac na potreningu, tak aby system mi pozniej np podpowiadal ile % makrosow i kcal juz mam za soba przy wpisywaniu jedzenia ? :)

(cos takiego np jest na myfitnespal (ale po ang :() i na dzienniku posilkow starym excelowym activlaba ... na potreningu nie moge tego odszukac :/ )

Dz. za info

I'm doing my best . . .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 27198 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78895
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie

nie ma tutaj ile %, ale raczej będziesz w stanie ocenić to sam, bo podaje ci wszystkie kcal i makro z produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7195

Tu jak juz podasz i zapiszesz to ci pisze ile z czego jest

Zmieniony przez - Ziemiak20 w dniu 2014-01-23 13:54:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 27198 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 78895
o, nawet tego nie widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 107 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 868
Ziemniak20 ale gdzie sie ustala dokladnie swoje zapotrzebowanie zeby ono sie przypisalo do profilu ? :/

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 480 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7195
to ci pokazuje jak juz z calego dnia wpiszesz diete to wtedy ile % z tych zjedzonych kcal stanowia dane makro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no ok, al enie ma mozliwosci wpisania z palca na sztywno celu do osiagniecia, zbey pozniej przy podsumowaniu pokazalo mi np ze mam wegli w zarciu 350 a powinno byc 380 itp ?

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chyba umiesz tyle zapamietac ? :D
moze jest takie cos bynajmniej ja jeszcze tego nie znalazlem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
hehe no niby 4 liczby to nie duzo, ale jakos zawsze patrzylem na % i w sumie to sam nie wiem jak sie zastanowie poza kaloriami ile czego zjadam : ))

I'm doing my best . . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
napisz sobie kartke i powies kolo kompa ile masz miec BTW i spokojnie po tygodniu bedziesz pamietal :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwaszenie organizmu

Następny temat

b/t/w

nutloveb