SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Włączamy Przedni Napęd wg. Szczypior.trenuje

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
Szczypior - drazekm policzył tak jak ja czyli 49 powtórzeń i zostało Ci jeszcze kilka sekund czasu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
kabo9
no to czekamy na analizę czy coś jest do poprawy skoro wszyscy mają być oceniani surowo i zawczasu
Analiza przytrzymania zrobiona!
Liczenie zaczło się od 24 sekundy i zanim skończyła się 27 sekunda to sztanga była w połowie drogi do góry - szybko liczył (tak jak to proponowali miektórzy wcześniej ). Przeanalizuję jeszcze drazekm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
kabo9
no to czekamy na analizę czy coś jest do poprawy skoro wszyscy mają być oceniani surowo i zawczasu
Analiza przytrzymania zrobiona!
Liczenie zaczło się od 24 sekundy i zanim skończyła się 27 sekunda to sztanga była w połowie drogi do góry - szybko liczył (tak jak to proponowali miektórzy wcześniej ). Przeanalizuję jeszcze drazekm


no tak proponowałem, ponieważ wypowiedzenie 3x121 uznałem za ekwiwalent 3s bez względu na to ile to faktycznie zajmie
czy tak faktycznie będzie to się okaże jak Masti odpowie na pytanie w głównym temacie

Szczypior - bardzo zachowawczo to wąsko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
No liczyłem szybko bo jakoś niewygodnie mi było ,pytanie czy to jest ok. Sztanga zgaszona do zero a chyba o to chodziło a nie ma mi zazwyczaj kto liczyć czy sprawdzać ale się dostosuje tylko musi być decyzja ostateczna bo nie jestem przekonany. Co do wąskiego wyciskania to tak ,zachowawczo. WW mam normalnie w planie w 5 i wtedy zrobię ale ibtak czuje ,ze no wielokrotne trochę mi przeszkodziło w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30554 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131111
masti napisał w Twoim temacie :
Odłożenie było idealne-3 sekundy :)

Czyli mogłeś spać spokojnie ( napisał to jeszcze wczoraj przed północą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Szczypior.trenuje
Wyciskanie z pauzą 139kg ,Sorki źe razy 3 ale tak mam w planie treningowym wiec nie kombinuje. Mam nadzieje ,że może być




Zobaczylem i policzylem tu widze ze w wilksie nie mam szans musialbym wycisnac 10 kg wiecej czyli setke a to jeszcze by bylo za malo.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2017-12-07 16:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Podobno podpuszczacz jesteś wiec kto Cię tam wiem ,może i 20kg planujesz :) ale problem mój jest taki ,że jest jeszcze wyciskanie wielokrotne a 85 kg trochę ciężko robi więc zobaczymy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Podpucha jak nic. W ubiegłym roku w grudniu przy niewiele wyższej wadze wyciskał 7x90kg
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Haha no właśnie ,tak myślałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
_Szajba_
Podpucha jak nic. W ubiegłym roku w grudniu przy niewiele wyższej wadze wyciskał 7x90kg

Zgadza sie ale bez zatrzymania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączamy Przedni Napęd wg. Jezoo

Następny temat

Włączamy Przedni Napęd wg. MvF16

WHEY premium