SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wąskie nadgarstki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68


Witam, zakładam temat, bo chciałbym się czegoś dowiedzieć. Mam 20 lat i wąskie nadgarstki- 17cm, ale też przedramiona. Mam 185 cm i 81 kg wagi. Dodam, że rodzice- szczególnie tata- mają te kości szerokie. Mam w miarę dobre bicepsy(pompki, hantelki, i inne ćwiczenia 'domowe'), więc śmiesznie wyglądają w kontraście z nadgarstkami. Z wapniem i białkiem nigdy nie było problemu, bo bardzo lubię nabiał- od małego piłem bardzo dużo mleka, jadłem jajka, ser żółty, twaróg, itd. Jak myślicie, czy nadgarstki nie wskazują, że mogę jeszcze wystrzelić w górę? Szybki wzrost skończył się u mnie na początku gimnazjum. Zastanawiam się, czy nie pójść na siłownię, żeby nie tylko popracować nad masą i rzeźbą, ale też stymulować organizm do wzrostu. Nie wiem, czy ćwiczenia w ogóle pomogą(na wzrost)-szczególnie że jestem już 'stary'-, bo opinie są podzielone, zarówno na tym forum jak i innych.

Btw. rodziców mam stosunkowo niskich- tata 171cm, mama- 165cm, ale jak widać w pewnym stopniu pokonałem genetykę, wiec może uda się jej jeszcze dokopać

Proszę o merytoryczne wypowiedzi i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Miałem wysokiego pradziadka. Dzięki za wypowiedzi, nic tylko iść na siłownię. Od września pewnie pójdę. Na razie ćwiczę w domu, pompki, a6w, hantle, przysiady, etc, dużo pedałuję- rower to to, co kocham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
'Teorytycznie' rośniesz do 21 roku życia. Natomiast na siłownie iść jest zawsze warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
Wzrost wzrostem, ale jak to jest z tymi przedramionami? Czy kości rosną wszerz do tego czasu co wzdłuż, czy proces ten trwa dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
np. do czasu całkowitego zwapnienia kości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Kosci rosna w szerz i w zwzdluz rownomiernie, przynajmiej tak mi sie wydaje. Oczywiscie przez silownie nie urosna Ci kosci czy cos w tym sytlu, na wzrost tez to nie wplynie. Albo jest sie niskim albo wysokim. Genetyki nie oszukasz.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
a jakie suplementy byście polecili na początek przygody z siłownią? Tzn. jak ma wyglądać zestaw? Trzeba mieć kilka różnych rzeczy? Węglowodany są niezbędne na trening?

Czy z białek może być coś takiego: http://allegro.pl/medal-jakosc-roku-2010-wpc-80-lowickie-i1750606839.html?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 227
Podstawą jest dieta, kluczem manipulacja węglowodanami, białkiem, tłuszczem i kaloriami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 68
ehh ze specjalną dietą może być problem, bo jestem na garnuszku rodziców. Zresztą nie ma to jak kuchnia mamy, pyszne i zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
https://www.sfd.pl/Jaki_macie_obwod_nadgarstka-t243275.html Masz sam sobie oceń jakie masz nadgarstki bo mi się wydaje że nie masz znowu małych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Co do kuchni mamusi, moze i pyszne, ale czy zdrowe? Pewnie nie gotuje Ci piersi z kurczaka i ryzu, bez diety efekty beda, ale z dieta beda lepsze. A na odzywki narazie za szybko, tym bardziej ze nie masz diety.
1

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"mała" pomoc w wyborze.

Następny temat

wycena ławeczki i sztangi prostej

WHEY premium