SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VitaFit/SFD PURE BCAA ile tego brać

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
Wg opisu 10g, a przy wadze 85 kg trzymać się tych proporcji czy zwiększyć do 15g?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 127 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59558
Popieram pangorala. Moim zdaniem BCAA SFD są świetne w smaku i 100 razy mniej chemiczne w smaku niż taki activlab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
1g/10kg czystych aminokwasów

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
a dobrze rozumuje, że tutaj jest czystych 8g/10g prochu tak?
i jak to mieszać z wodą - ile min. ml wody?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
wody ile chcesz. tak zeby sie rozpuscilo. ja prochu w ogole nie rozpuszczam. wszelkie bcaa, eaa, kreatyny, glutaminy, etc..sype do ust i zapijam. mniej roboty :)
jak jest czystych 8/10 to teraz juz matematyka..policz ile ci trzeba aby bylo 1g/10g wagi

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jest 7g na 10g czyli 10-12g jak sypniesz bedzie ok.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
właśnie o to mi chodziło - chyba niepotrzebnie wliczałem do bilansu glutaminę:)
właśnie łyknąłem z 200ml wody - ohyda:PP bleeee (smak lemon), to już ostrowia naturalna lepiej wchodzi:) Metoda kocio - to byłoby chyba w tym wypadku samobójstwo w życiu tego nie wsypie do gęby bez wody WNIOSKI - sypać z 0,5l wody:) albo wracam do kapsów fitmaxu:)


Zmieniony przez - Norijaki w dniu 2011-07-05 17:00:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jak ci to niesmakuje, to nie wiem jak sprobujesz innych supli batdziej smakowitych jak np stacki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
j/w. suple nie mają smakować, tylko dzialać
ja akurat bcca w prochu biore tylko od olimpa xplode, tak samo glute, eaa i kreatyne xplode. wszystkie zawsze ananasowe- tak pyszne, że moglabym sie całymi łychami zajadać

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1693
czasem takie ohydy sie pije że mi to bcaa wręcz smakuje Norijaki chcesz być koks czy nie? zatkaj nos i łykaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
Na razie redukuje więc chcę się cieszyć dobrym smakiem:) - jak będę masować - będę mniej wybredny:P
Co do smaku innych supli - to mnie nie straszcie:) - ja mam tylko doświadczenie z BCAA i białkiem:)



Zmieniony przez - Norijaki w dniu 2011-07-05 20:07:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
ja najgorszy stack jaki jadlem to ruthless, porazka totalna, horse power to przy tym lemoniada dzialal super, ale z tego powodu, ze jest mozliwy wybor innych rownie dobrych i zjadliwych smakowo, podziekuje z korzystania z niego wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp T-100 vs Tested Nutrition Tested d-aspartic

Następny temat

Kiedy brać Gain Bolic 6000+ WPC Ostrowia

WHEY premium