SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vanderlei - problem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aż dziw, że nie wykasował połowy tego tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak prosiłeś napiszę tutaj.

Problem jest w tym, że zachowujesz się nie fair w stosunku do innych kasując ich posty. Krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Nie masz rzeczowego argumentu, aby zripostować, a kasując posty innych pokazujesz tylko swoją słabość. To tyle tytułem odpowiedzi z tamtego topicu.

Bycie moderatorem do "czegoś" obliguje. Ze swoją wiedzą nie nadajesz się na moderatora, żadnego innego działu niż "Szatnia" czy "Humor". Niestety to co zaprezentowałeś dyskwalifikuje Cię. Minum jakie powinieneś posiadać to ogłada, zachowanie i kultura osobista. Jesteś moderatorem "Szatni" więc te cechy to w tym wypadku priorytety, bo nic innego nie możesz zaoferować. Skoro nie wiesz jak powinna wyglądać postawą Moderatora Szatni, weź jako przykład Nessipa.


W tym topicu potwierdziłeś, że nie jesteś wart nic jako moderator. Nie potrafisz sensownie prawadzić dyskusji (jeżeli mogę nazwać to dyskują w Twoim wydaniu). Nie umiesz się zachować, co więcej nawet nie próbujesz tego. Można by tak wyliczać bez końca, ale wszyscy wyrobili sobie na ten temat opinię.


I nie strasz ludzi, że kogoś pobijesz, bo się możesz nieźle zdziwić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
Vanderlei uwazasz sie za swietego a tyle osob na forum poobrazales dla mnie jestes spalony a to co sobie o mnie myslisz mam w (_l_) i mozesz tez tam mnie cmoknoc

Pozdrawiam

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "

Zmieniony przez - Termitek w dniu 2001-12-19 20:42:43

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5573
8 )

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

Kochaj śmierć bo tylko ona na ciebie czeka .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ehh chlopaki przeginacie :(((
Myslalem,ze modernatorzy to ludzie inteligenti co znaja sie na rzeczy i sa ludzmi powaznymi ,jaak i cierpliwymi...ale Vaderlei udowodnil,ze sie mylilem,troche to smutne bo bardzo lubilem sfd ,ale widze,ze tyle tu chamstwa...
Vaderlei ! wez zmien troche podejscie,bo przesadzasz...:(
Jezeli ktos chce odpowiedzec na mojego posta niech pisze z kultura tak jak ja,a nie "Paluj sie Cichy" itp.
ps. Termitka zostaw w spokoju, chlopak wyslal tylko troche mniej postow od Ciebie,a modernatorem nie jest, a POWINIEN !
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Vander nie strasz mnie. Nie robisz na nikim wrazenia. Za bardzo sie kozaczysz, kiedys mozesz tego pożałować.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1330
odczepta sie od keska
ktos sie pod niego podszyl i dam sie za to powiesic
cya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drogi anonimie uzupelnij profil w imie i nazwisko


Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Renegat ty tez nie masz nazwiska . Nie widze sensu po co to wypełniać. Nie kazdy chce grać w otwarte karty.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nazwisko do wiadomosci redakcji ;))

jak chcesz moze to i lepiej, ale pamietaj ze zawsze lepiej gdy wiem do kogo mowie


Renegat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BAN

Następny temat

Mateo

WHEY premium