SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vale tudo prawda czy bajka ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak i teraz wyszedlem na czlwieka ktory na niczym sie nie zna ale to znow jest wynk nieporozumienia. Aha odrazu chcialem podziekowac za odpowiedzi na tym kanale nie spodziewalem sie ich az tylu - dzieki.

tak wiec pokolei Boogi Ty no zeczywiscie to jest mysl moze zalozysz nowy dzial :>>>>

Kask to jest proste ne poradze sobie z 1 ciezszym ode mnie zawodnikiem w parterze bo : waze tylko 70 kilo wiec ktos mnie zagniecie 2. bo nie potrafie walczyc w parterze (tak dobrze jak cwiczacy bjj) 3 a moze w stujce z nim wygram ? Kask ja uwazam ze stujka jest nie tylko nie gorsza ale lepsza !!! (na kilku) (ale to jest moje prywatne zdanie do ktorego amm prawo :>) Kask a moze Tayson nie walczy dlatego ze za 10 walk VT nie dostanie polowy tego co zarabia w czasiej 1 ( slownie : jednej) walki w box'ie

hast wiesz jaka jest roznica miedzy wiedziec malo a nie wiedziec nic ? powiedzialem ze wiem malo ale moja wiedza obejmuje to co napisalem cyzli ze cwiczacy bjj wywyzszaja swoja sztuke pod niebiosa ( ale znow chce zaznaczyc ze nie wszyscy ale zdecydowana wiekszosc ) i wydaje mi sie ze ty tez tak robisz choc w stopniu ktory nie jest niczym dziwnym - karzdy uwaza ze to co robi jest najlepsze ( gdyby tak nie uwazal to zapewne by tego nie robil) ale sa granice przyzwoitosci ktorych ty (jako jeden z nielicznych ) nie przekraczasz :>
no i chcalbym zebys w koncu wytlumaczyl mi dlaczego uwazasz ze prter jest lepszy w wlace z kilkoma przeciwnikami ( ja ci udowodnilem dlaczego uwazam ze tak nie jest wiec moja wypowiedz nie jest bezpodstawna i prosze cie zebys rowniez powiedzial dlaczeog parter wg Ciebie jest lepszy )
chwyty trenowalem gdyz "moj" styl ( Choy Li Fut Kung - Fu ) obejmuje rowniez chwyty, dzwignie oraz walke w parterze dlatego nie mowie ze jest to do nizcego ani ze jest to nie skuteczne mowie jedynie ze nie jest to skuteczne w 100 %
Zeczywyscie zle przeczytalem Twoja wypowiedz za to sorry Oczywiscie mial byc Royce :>>>
Kopanie w dwa miesiace hyhyhyhyh oj chcialbym teraz bylbym juz mistrzem jakich malo :> Zle mnie zrozumiales ta wypowiedzia chcialem powiedziec ze 2 miesiace intensywnego treningu przy obecnym sposobie walki Taysona wystarczylyby aby zgniotl wszystkich walczacych w VT
Ja tez uwazam ze Clinton ma mocniejsza glowe :> Ale Wałesa i tak bije go na głowe :>

Rayan a kto powiedzial ze ja nie potrafie sie tarzac po glebie ? Potrafie po trochu tyle ile nauczyl mnie moj trener ( czytaj tyle ile zawarte jest w moim stylu [na moim poziomie wyszkolenia]) Rayan to tez sie moze zdarzyc ale prawdopodobienstwo ze ulicznik sprowadzi mnie do parteru jest takie jak to ze na polskich autostradach zdeza sie 2lamborgini diablo :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
Sorka, nie wiedzialem ze w choy lee fut jest parter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rayan sa elemety prteru ale to nie to co bjj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1665
Jest to tylko kontrolowanie przeciwnika w parterze czy tez sa tam elementy walki na ziemi (ty lezysz i on lezy)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są są ale jak mowie jest to tylko kwetstia poboczna wzbogacajaca styl - kilka zachowan na ziemi kilka duszen kilka dzwigni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co mi wiadomo zaproponowano kiedyś Taysonowi walkę z którymś z rodziny Gracie i to za pieniądze, których po przegranej z Lewisem już chyba nie dostanie. Jednak Tayson nie podjoł walki. Czytałem również, że Tayson kozaczył z kumplami na jakiejś imprezie i zaczepiał ochroniarza aż tamten się nie wkurzył i pojechał z nim na glebe po czym ich rozdzielono.
A co do Vale Tudo to wszyscy patrzą na UFC czy Pride a przecież przed nimi były walki rzeczywiście beż regół w których Gracie pokonywali różnych mistrzów boksu, zapasów itd nie mówiąc o stylach azjatyckich , tylko że wtedy nikt jescze nie trenował przekrojowo i było łatwiej.
A co do reszty o której piszesz nie chce mi się odpisywać bo poszukasz to wszystko w archiwum.

Żyj szybko!
Umieraj młodo!
I pozostaw trupa ze spłaszczoną głową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
jezu ludzie to zalezy od predyspozycji swoich i przeciwnikow.
ja np.ostatnio dwoch kolesi naraz porobilem.to byli leszcz + zapasnik.
ja trenuje boks.trenowalem 5 lat judo w poznanskim azsie.
leszcz dostal prostego i mial na miejscu ko.z zapasnikiem nie wchodzilem w zwarcie bo nie czulem sie na silach.zlamalem mu nos.dal sobie spokoj.
w dupie mam wszelkie podzialy.uwazam ze jak mam isc na impreze i jestem ubrany w drogie ciuchy to nie chce sie z nikim szarpac.na jednego lepsze jest wejscie w nogi na drugiego lowkick.
fakt jest faktem ze i jedno i drugie powinno sie umiec.amen ;)

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 568 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5284
Agresor : widze ze masz swoje klimaty, nie chce mi sie wojowac ani gadac z takimi jak ty. Przegioles. Ostrzegalem abys nie przypisywal mi nie moich opinii. Widze masz swoj swiat w ktorym sie dobrze czujesz. Coz, zyj dalej marzeniami, milego dnia.
He he przypominalo mi sie jedno : "prawidziwy karateka sie nie da sprowadzic do parteru", zarzucasz mi fanatyzm, co ja mowie ? Ty mi probujesz wmowic ze jestem takim fanatykiem jak Ty. Coz .. "ze ulicznik sprowadzi mnie do parteru ..... " Piekne, bardzo ladne stwierdzenie. Wiem juz tyle ze to co nazywasz parterem to przypuszczalnie jakis cyrk, nie wiem, zgaduje tylko, ale po tym jak sie odnosisz do tej sfery walki to widac. Coz, dla mnie koniec gdyz nie chce mi sie wojowac z ludzmi zyjacymi zludzeniami.
Jak juz wspomnailem, nie chce i nie mam zamiaru, nikomu nic udowaniac.
Masz swoj poglad ? Mniej , nic mi do tego. Ciesz sie. Napisz jakas odpowiedz na to i sie ciesz, nie zamierzam tego ciagnac dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Agresor
1.Obejrzyj sobie pierwsze 3 UFC jak Gracie (75 kg) jedzie ze 100 kg kolesiami i jakos go nie zagnietli Podstawa to to ze parter niweluje roznice wagi. Twoje szanse sa tam o wiele wieksze niz w stojce nawet z przeciwnikiem 20 kg ciezszym.
2.To lepiej nie zadzieraj z parterowcem jesli nie masz o nim pojecia. Albo ucz sie parteru.
3. Z kilkoma mozesz sobie walczyc tylko przy ich slabym poziomie wyszkolenia.
4. Tak, dlatego tez. Tylko ze Royce Gracie zaproponowal mu za kazda minute przetrwania w klatce 1 mln dolarow. Ale Tyson mial by za duzo do stracenia. Lepiej niech zostanie przy boksie.

Wasz
czytelnik forum ...

Zmieniony przez - Kask w dniu 2002-07-02 09:31:37

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
okej.ale trzeba jedno zauwazyc ze polskie bjj to nie brazylijskie ani z usa.zaden "nauczyciel" nie jest na poziomie nauczycieli z rodziny gracie.
polskie bjj jest za mlode zeby rywalizowac ze stylami o wieloletniej tradycji w Polsce np.zapasy,judo,boks czy nawet kick.jest dobre,ale wszyscy podpieraja sie vale tudo.
trzeba spojrzec na realia w Polsce!trzeba dodac ze bjj nie jest czystym stylem,tylko zlepkiem roznych.
jak juz kiedys wspomnialem wy bjjowcy jestescie tak *****sko zapatrzeni w siebie.az mi was zal.gdzie ta skromnosc.co?

pozdrawiam
Bongo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Karate a siłownia

Następny temat

UFO nowe NHB

WHEY premium