SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII ZAWODY W KULTURYSTYCE I FITNESS W SOPOCIE- ZAPRASZAM!

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem również melduję się na scenie ;) z kolegą - podopiecznym będzie debiutował [jeśli wyjdzie w Sopocie to na spokojnie może wyjść chyba w Debiutach? dobrze pamiętam ze te zawody są traktowane podobnie do Uniwersyteckich MP ? ] ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sporo zawodników się zapowiada choć jest już praktycznie po sezonie :) Radku powodzenia w przygotowaniach i pamiętaj że nie ma klasyka. Co do debiutantów wydaje mi się że po Sopocie nie można już startować w Debiutach.

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2014-07-03 17:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
W debiutach kulturystycznych W zawodach nie mogą brać udziału osoby, które kiedykolwiek startowały w dowolnej dyscyplinie PZKFITS (kulturystyka, kulturystyka klasyczna, fitness, fitness sylwetkowe, bikini fitness) na zawodach PZKFITS (z pominięciem zawodów klubowych oraz Mistrzostw Polski Dzieci w Fitness)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Wiem ze niestety klasyka brak, zobaczymy jak wszystko wyjdzie lecz patrząc na mój wzrost to hmm..no właśnie :D zobaczymy jak to będzie wyglądać ;) i albo kat. 80 albo sylwetka w której nie raz mówiłem ze spróbuję wiec będzie okazja... Będzie sporo znajomych, atmosfera no i można zrobić fajne wakacje wiec warto!
Właśnie wydawało mi się tak samo... lecz widziałem zdjęcia z (2012r./2011r.) z Sopotu, a potem te osoby były ze mną na Debiutach w 2013r. ;) co mnie dziwiło... dzięki za odp. ;) i mam nadzieje do zobaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jak pisałem wyżej, sytuacja taka nie powinna mieć miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Artur Ś.
Jak pisałem wyżej, sytuacja taka nie powinna mieć miejsca.


bo pewnie nie macie bazy danych wszystkich zawodników
możemy taką online dla związku zrobić free
wtedy weryfikacja będzie na każdych zawodach
tylko trzeba będzie wszystkich zgłoszonych na dane zawody wpisywać do kompa z działającym netem
jeśli pojawi się nazwisko zawodnika, który już startował to będzie natychmiastowy alert
podobnie ze zbanowanymi lub startującymi w innych federacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull
Artur Ś.
Jak pisałem wyżej, sytuacja taka nie powinna mieć miejsca.


bo pewnie nie macie bazy danych wszystkich zawodników
możemy taką online dla związku zrobić free
wtedy weryfikacja będzie na każdych zawodach
tylko trzeba będzie wszystkich zgłoszonych na dane zawody wpisywać do kompa z działającym netem
jeśli pojawi się nazwisko zawodnika, który już startował to będzie natychmiastowy alert
podobnie ze zbanowanymi lub startującymi w innych federacjach

Z tego co ostatnio słyszałam została wyznaczona osoba która ma się takimi sprawami zajmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Ktoś z tego działu startuje w Sopocie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 446
Ja będę ;)
macie do polecenie może jakiś ogarnięty nocleg ? :] bo wiadomo można poszukać w necie lecz lepiej z polecenie żeby potem nie było rozczarowań i niepotrzebnych nerwów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470192
no jakby ktoś coś widział o noclegach, najlepiej jakieś mini mieszkanie lub agro turystyka, żeby jedzenie gdzie było zrobić to może pisać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMATEUR OLYMPIA EUROPE

Następny temat

BPS czyli bezpośrednio przed startem.Odwadnianie i ładowanie.

WHEY premium