SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

VII Mistrzostwa Mazowsza Wushu 9-10.04.2011

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Na ostatnich zawodach były ekipy , które na codzień nie zajmują się sandą i....wielu zawodników zaliczyło ciężkie K.O...
Musicie jedną rzecz zrozumieć....to jest Polski Związek Wu shu, gdzie ludzie mają już wymierne profity ze startów i specjalizują się w swoich dziedzinach .....
W Twojej kategorii Spartanie jest 2 klasowych zawodników o światowym poziomie.....widziałem ich walki i to jest poezja....jeden walczył z gościem, którego wynosił ponad własną głowę i rzucał nim jak szmacianą lalką...a walkę zakończył bardzo ciężkim K.O....
Po walce powiedział, że po drugim rzucie stwierdził, że nie będzie już rzucał aby chłopaka ( debiutanta) nie połamać ...
Ja wystawiając swoich ludzi biorę całkowitą odpowiedzialność za nich bo...znam ich i znam ich możliwości.
Zawsze jest pierwszy raz....i zawsze można wystartować jako osoba nie zrzeszona w tzw. pierwszym kroku aby nabrać choć troszkę doświadczenia w tej formule
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2472
W Gdyni jakiś czas temu były mniejsze zawody, w Lęborku będą za miesiąc-dwa, jakby ktoś był zainteresowany:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Marku skąd masz taki fajny mundurek?

Kiedyś chciałem jechać z moimi zawodnikami na sandę do Lęborka, napisałem maila, dostałem odp.: "nasze zawody nie są dla tych co chcą się sprawdzić [chodziło o inne style], przykro nam, nie możecie wziąć udziału naszych zawodach" - nie płakałem za bardzo, ale to było by ciekawe doświadczenie dla moich zawodników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Marku skąd masz taki fajny mundurek?

Z szafy Marcinie z szafy .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1047
Markos z tego co mi wiadomo to od paru lat na zawody w lęborku przyjezdzaja rowniez ekipy nie zwiazane z kung fu. Np jakas ekipa z pomorza trenujaca jkd/bjj/mma i byla nawet raz czy dwa ekipa trenujaca tylko i wylacznie pod MMA, ale od razu mowie ze nie byla to jakas prestizowa grupa. Dlatego sie dziwie, ze was tam nie chcieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
No ja też się zdziwiłem, ale trzeba uszanować.

Marku a po co takie łany uniform wdziałeś? Taki jest wymóg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
No dobra...jest to tradycyjny strój jaki przywdziewa się podczas ważnych uroczystości oraz zawodów....W Yantai ( gdzie jeżdżę większość zawodników używa stroju w kolorze białym )....
W sportowym wu shu...spotkasz już wszystkie możliwe kolory
i taka ciekawostka...dawniej ludzie ukrywali pod strojem różne niespodzianki dla przeciwnika...np. mosiężne talerze na brzuchu...rzutki, i wiele innych "niespodzianek "

Zmieniony przez - wuxia w dniu 2011-04-15 16:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
No! Nie można było tak od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Wiesz, że NIE ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
wuxia a Ty co tam ukrywasz?

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmarła austriacka judoczka

Następny temat

George Foreman vs Mike Tyson - 8 Październik 2011!!!!

WHEY premium