SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

V.Carter - masakra

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 875
http://www.streetballonline.com/content/view/198/1/ i kto tu ma największy wyskok...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
a propos zianiego to dzisiaj bylem na koszu 250 cm to se wsadzilem pilke miedzy tablice a obrecz i wykopalem niczym ziani. Co tam ze kosz 55 cm nizej, ale tez zajawka byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
to musisz byc rozciagniety pewnie szpagaty itp :) ja doskocze noga na 240 jeszcze na koszu 250 mi brakuje bo probowalem ale jak sie zaklinowala w siatce na 305 to noga wybilem to mialem zajawke jak bym wybil pomiedzy tarcza a obrecza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
jestem troche rozciagniety. kiedys robilem sznurek. tzn raz zrobilem i potem sie tak podniecilem ze przestalem sie systematycznie rozciagac. teraz to tylko przed gra w kosza sie troche rozciagam.

dam wam rade jak byscie chcieli tak robic. nie bierzcie wielkiego rozbiegu bo to tylko przeszkadza. ja zrobilem to z 4-5 krokow i tak bylo latwiej niz jak bralem duzy rozbieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 716
troche późno ale lepiej niz wcale hehe co do cartera to mi sie jednak wydaje ze chłop ma jumpa duzego tylko na meczach i w konkursie niepokazywał tego bo niemiał potrzeby jest duzo filmików z meczów gdzie widac ze do skoku nieprzykłada sie z całej siły tylko robi lekki naskok a i tak ma głowe nieduzo pod obręczą pozatym na stronie oficjalnej nba jest zdjecie jak carter ma obrecz pod szyją i zdziwiony patrzy na ziemie ;) albo poczytać o nim i znajdziecie wypowiedzi trenenra ze szkoły średniej jak mówi że na dosięży Vinca patrzy sie dardzo dobrze :) a tego James White niewidziałem w akcji wiec niewiem hihihi jeszcze jest dużo przykładów tego typu z nim hehe

Co cie nie zabije, to cie wzmocni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
vice ma wyskok nikt nie pisze ze nie ma ale moim zdaniem cartera 360 i korba nie ma szans z wolnym i pod noga white a ja mysle ze zanieglugo white bedzie probowal z 3 wsadzic bo z wolnego to on 2 rekami wsadza i ma jeszcze zapas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 716
no to był wyczyn ale za 3 to przesadziłeś sa z 6.25m jak sie niemyle a wolne 3.60m wiec to jest raczej niemożliwością;) a pozatym niewiedomo czego mógł vince niepokazać bo on chyba niewystartowuje w duzej ilosci ostatnio konkursów co nie :) ale sie niekłóce na 1 z reklam carter przeskakuje Paytona który siedzi z wielkim afro na głowie z wolnych właśnie i też to raczej niewyglada na max mozliwości ale jak mówiłem niekłóce sie ob tego sie niedowiemy kto tak naprawde jakie ma możliwości wiem ze kiedyś w tv był pokazany carter jak skacze do miary przy koszu która miała4m i ją jeszcze przeskoczył wiec kto wie ;)

Co cie nie zabije, to cie wzmocni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
w NBA linia za 3 jest metr dalej to by wypadało koło 7.25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
a wolny to 4,50 metra a nie 3,60 lol,skoro mozliwe jest przelozenie pilki pod noga z odleglosci 4,50 metra od kosza,albo zrobienie 360 z 4,50 metra od kosza to jak moze nie byc mozliwe wsadzenie z odleglosci 6,25??

BBALL4EVA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 250 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3877
to jak zrobienie o jeden krok mniej, i wsad,pestka,phi

BBALL4EVA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zaplesc kola??????

Następny temat

mickiewicz do hardude

WHEY premium