SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uzaleznienie od sterydow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6983
Lęki i niepokój to mam jak nie wezmę leków. Właśnie po to je biorę.
Nie używam ich na własną rękę, jestem pod kontrolą lekarza, ale nie jest to sytuacja tragiczna, po prostu potrzebowałem się troszkę uspokoić i nie ma to nic wspólnego z braniem sterydów, zgrało się po prostu w czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3277
dziewczyna odeszla znajdzie sie inna nie ma co płakac :) szkoda zdrowia twojego ale to przeciez byl twoj wybor

Siła to podstawa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 228
Taaa psychotropy i co jeszcze nie dziekuje zostane na spozywaniu raz w roku witaminy C. Dziewczyn jest pelno no tak znajdz jednak taka ktora bedzie kochac i nie bedzie Cie waic w rogi jak bedziesz w pracy a w tych czasach lachona poznac nie ma problemu tylko po co ;/ Nie mam pisacc wypocin no tak mozna tu tylko pisac jak po SAA jest za***iscie i owszem opisywalem swoja opinie o pewnych srodkach, nie czepiajcie sie agresji nie chodzilem nie napierdla...lem swojej laski czy kogos innego poporstu czasu mi brakowalo pracuje do 16-17 jednak w tyg trzeba zrobic te 4 treningiczyli zostaje 3 dni w tyg dla kobiety, poporstu podswiadomie wkrecilem sobie ze jednak czas isc na silownie klata nie rosnie bede ja robil co piaty dzien pomyslow wiele czasu coraz mniej. Moze i poradzilbym sobie sam jednak wole skonsultowac to z osoba kompetentna, bo po rozstaniu z nia mialem pomysl na podwojenie cylku. zdjecia wyniki naszczescie nie odwalilo mi na tyle bym robil sobie regularnie zdjecia teraz juz mam spadki malo jem malo spie ale narazie sie tym nie przejmuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 823 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20575
Sądzę, że ten sport nie jest dla Ciebie... Ćwicz sobie rekreacyjnie, jedz zdrowo i ciesz się życiem. Ja tak nie potrafię
1

I'll be back!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
dr_drops bierze prochy i jest za***isty bo przeciez lepiej jest je brac niz ulozyc sobie wszystko w glowie
nie wylewaj tu swoich wypocin jak pisze w/w, w sumie racja bo lepiej wyzalic sie dla normalnych ludzi niz tu gdzie polowa odpisuje takie *******y ze glowa mala

sterydy nie sa dla wszystkich jak widzisz
idz do psychologa znajdz sobie dziewczyne i normalnych przyjaciol (o ile jeszcze tacy sa)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
Jak dla mnie to problem z dupy, ale tylko dla tego ze ciezko mi sobie wyobrazic ze cos takiego spotyka mnie. Sadzac po zdjeciu w profilu to ***a zdzialales tym ssa a zeby poswiecac laske dla takich efektow... W jakims ciotowatym towarzystwie sie wychowywales bo zeby koledzy sie odsowali bo bijesz SSA?, Trzeba bylo sie nie przyznawac 1h 4 razy w tygodniu spedzac na silce trzymac miche bez wiekszych wyzeczen, a reszte czasu poswiecac innym sprawa, ale dobra nie bede prawic ci moralow bo nie znam dokladnie sytuacji. Musisz przetasowac sobie wszystko w glowie znalezc cel i do niego dazyc, a wszystko sie bedzie naprostowywac z czasem.

A WY KOKSY ZEBYSCIE TAK NIE POKONCZYLY JAK NA TYM FILMIKU, KROLOWIE PLAZ... AHHAHAHA



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5793
Jak ktoś jest idiotą i bierze się za koksy to zamienia się w mega idiotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
BO TRZEBA BYC TWARDYM A NIE MIETKIM!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dr_drops pojechałes chlopakowi psychotoropy polecasz :D sam bez nich nie żyjesz (tj uzależnienie), za pare lat bedziesz się telepał jak galaretka, a szczeka odkrywał wszyskie utwory szopena, ale co tam :D

SW to jest sensowne hobby, hart ciała i ducha - żadne magiczne gumi jagody tu na nic jeśli, nie wkładasz do tego całego serca, sport uczący pokory, ale i jednocześnie pod budowywujacy, bo wszystko co osiągasz osiągasz swoją praca.

Jeszcze śmieszniejsi są ci co mowią miekki/twardy, słaba psycha.. etc ejj sory jak wy to mierzycie? co za linijką to mierzycie, na dodatek na podstawie fragmentu historii. coś łatwo wam przychodzi oceniąć, tylko by potem ktoś was zbyt pospiesznie nie ocenił.

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-11-24 21:48:10

Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-11-24 21:49:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

500mg omki jednorazowo

Następny temat

PH !!!

WHEY premium