SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uwaga! O testosterolu..dla młodych..

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Jak wyglądało twoje zwiększanie dawek?
Też musze w jakiejś większej ilości spróbować, bo niestety już kupiłem 2 opakowania biosterolu:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
full napisz cos więcej ...jak to dawkowałes?

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
DAWKOWAŁEM PIRAMIDOWO.2,3,4,5,6,5,4,3

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
potrzebne 7 opakowań biosterolu to juz troche kasy jest :-/wolał bym dołozyc 20-30zł i kupic nitro2 500g czyli jednak niekupuje tego biosterolu (bo sie zastanawiałem)
dzięki .pozdro

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
wiesz ja ci napisałem jak ja to dawkowałem.ja wazyłem wtedy ok 100 kg a dawkowanie zalezne jest od wagi ciała.jezeli wazysz 80-85kg to dawkowanie bedzie dużo mniejsze.2ga sprawa to mój staż treningowy.jezeli wazysz 80-85kg to dawkowanie2,3,4,5,4,3 wystarczy całkowicie

Zmieniony przez - FULLBLOWN w dniu 2006-06-12 09:19:08

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758
jak kiedys bede mial sporo siana ktore moge wydac sobie jak chce to moze sobie kupie na probe pare opakowan i za***ie piramidke :d

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
A jak ja waże 68 kg? jaką piramidke ułożyć i jakiej firmy olipmu , trecka?? czy coś innego?

MaSa SiŁa TaK Tak KoLeGo PrzYjDzIe CzAs Że RoZp******E KaŻdEgO ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89
A odpowiednio do wieku czy wiek nie gra roli?? Poza tym jestem zdania że jeżeli ktośma dobrą gospodarke hormonalną to nic mu to nie da ale jeżeli uwarunkowania genetyczne nie popisały się najlepszym poziomem można go uzupełnić...

MaSa SiŁa TaK Tak KoLeGo PrzYjDzIe CzAs Że RoZp******E KaŻdEgO ;]

...
Napisał(a)
Usunięty przez _MEGABOL_ za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 539
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
CO ZA NIEWIEDZA

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kretatynka + żeńszeń

Następny temat

Ktore białko

WHEY premium