SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ultimate Nutrition - Ultra Whey Pro

temat działu:

Ultimate Nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26887

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
też mieszam z wodą w shakerze i piana ogromna się robi, trzeba czekać kilkanaście minut zanim opadnie, albo wybierać łyżką jak to czasem robię

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2298
ale problemy maja wszyscy ze smakiem -mieszam z woda i jest git ,lykam dopiero 7dzien narazie jest ok wale z shockiem ,stormem carbo witalmac , formula witamins ,omeg 3 sila na silowni straszna 0 zmeczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1301
mialem to bialeczko, wystarczylo na miesiac duze opakowanierozpuszczalnosc srednia i smak tez-nie narzekalem, ale za to ma bogaty sklad i jest w miare dobre jakosciowo:) zaczalem cwiczyc w marcu i mialem w lapce 38, miesiac jechalem na czysto i drugi miesiac wzialem ultra whey pro, obowod poszedl po 2 miesiacach o 3 cm

"...POPRZEZ TRENING MOŻNA DOTRZEĆ DO BRAM NIEBIOS"

klikać w brzuszek pajacyka - [www.pajacyk.pl]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Ogólnie białko bardzo dobre. Smak truskawka dobry, skład fajny tylko ta piana, ale już się do niej przyzwyczaiłem, poza tym znika po paru minutach.

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
W porównaniu z innym wheyami zza wielkiej wody, bardzo słabo wypada. Rozpuszczalność może nie tragiczna, ale daleko od dobrej, lubi się mocno spienić, smak wiadomo rzecz gustu, mnie nie zachwycił. Nie polecam. Białko sprawia wrażenie jakby było robione jeszcze jakąś starą technologią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
bialko sie nie pieni pod warunkiem ze mieszamy je z mlekiem w wlasnego gospodarstwa a tak to sie pieni jak z tym ze sklepu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 96609
Bo domowe mleko jest tłuste, ale ja piję na wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
NIE mixerem, tylko WIDELCEM trzeba to mieszkac! (najlepiej w glebokim kubku albo talerzu, zeby nie rozlalo sie przy mieszaniu) Wychodzi wiele mniej piany! A jeszcze woda musi byc dosc ciepla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
mam czekoladę

smak strasznie mało intensywny! o ile w każdym innym białku daje 400 ml wody na porcje i jest ok, to tutaj 200ml to max, bo inaczej to takie pomyje wychodzą, że masakra..

czekoladowo to to nie smakuje, bardziej kakaowo
matrix dużo lepszy w smaku

no i rozpuszczalność bardzo słaba
trza długo mieszać żeby się pozbyć grudek, a i tak często coś zostanie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1002
głupoty pierd**** ja mam czekoladke i jest ok . Piana jak przy każdym białku (mieszam specjalnym mixerem brauna ) i jakoś mi to nie przeszkadza . Dla mnie super białeczko .

padłeś powstań, Powerade xd

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ultimate Nutrition - Super Amino 2000

Następny temat

Ultimate Nutrition - Whey Supreme

WHEY premium