SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ulica

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 13896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po co mam do bramkarzy skakać wariatem nie jestem jak zaczniesz 1 to przybiega od razu 10.To normalne ze bramkarz sie nie wystraszy bo wie ze ma kolegów obok siebie gdybyscie byli sam na sam to moge sie założyc ze by chcwile zwątpił(jak bys szczęke wyciągnął) a wtedy ty tą chwile wykorzystujesz.Spróbuj sobie to na przecietnym człowieku bohaterze a zobaczysz ze działa

SEX SEX SEX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489

no to przynajmniej mamy pewnosc ze duren to kolejny "Wariat" i "zabijaka" na naszym forum... Witamy kolejnego bajko pisarza ;) i zapraszam do dzialu humor i szatnia heheheheheehe

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie w jakim w swiecie żyjecie.Naogladaliscie sie amerykanskich filmów i myslicie ze kazdy nosi spluwe albo kose.Nawet jak nosi to nie jest powiedziane ze musi tego użyc na pewno tez sie boi ale mysli ze jezeli on ma spluwe to my sramy w gacie(chociaz nie mówie ze by tak nie było bo jeszcze nie miałem takiej sytuacji)Spluwy noszą juz konkretni kolesie którym trzeba podpaśc juz za coś konkretnego.Jeszcze nigdy nie widziałem zeby ktos w bójce użył spluwy albo kosy.Jestem z 70tys miasta a więc nie za duże więc moze po prostu duzo nie widziałem .Pisze jak jest u mnie

SEX SEX SEX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489


" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241


Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ender00 przecież napisałem ze wariatem nie jestem.Czytaj ze zrozumieniem

SEX SEX SEX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja teraz przynajmniej wiem ze połowa ludzi tutaj nigdy w życiu nie biła sie na ulicym tylko nasłuchała sie opowiesci kolegów które pewnie i tak są zmyślone.Ja pisze na podstawie swoich doswiadczen a nie cytuje jakies artykuły z gazety którą niedawno czytałem.Na pewno nie ja jestem tutaj bajkopisarzem.

SEX SEX SEX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241
Dureń a Ty sie biles? Opisz taka sytuacje jak sie biles np. z koksem

Tekst tygodnia: patrz profil

Tekst miesiaca: patrz profil

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Dureń- No więc spotkałem koksa 120kg, 48cm w łapie,który coś do mnie przyfurał...
Myślę sobie Taki z niego kozak to zaraz zobaczymy, sięgam po szczękę, już czuję ją w dłoni,patrzę,a on wyciąga swoją...
No to nogi mi zmiękły(bo to przecież potężny efekt psychologiczny)
No i musiałem *******lać... Dobrze,że szybko biegam bo na bank to też był streetfighter
PS.Mam pytanie: jak dziadek w tramwaju wyciągnie swoją sztuczną szczękę to też ci nogi miękną NA dziadków trza uważać bo to doświadczeni fighterzy

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


to kultura,z którą utożsamiam się i trwam w tym, moi ludzie,muzyka i blanty...


Strona klubowa- https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
Duren ja czytam ze zrozumieniem a prownanie cie do "Wariata" i "Zabijaki" mialo charakter metaforyczny bo sa to xwki ludzi z sfd ktorzy pisza takie bajki ;) ale chyba ich przescigniesz w rankingach hehe... A tak po za tym to tak masz racje... Wszyscy tutaj sa bezwartosciowi nie umiemy walczyc nie przykladamy sie na treningach nie mamy doswiadczenia i miekniemy na widok szczeki

A tak na serio durniu to juz mi sie znudzily twoje gadki gdyz twierdze ze jak bys stanal w jakiejs napietej sytuacje z wieloma osobami na tym forum to bys tej szczeki nawet chlopie wyjac nie zdazyl. Chodz moze z litosci przed twoja glupota dalbym ci zalozyc nawet kask zeby ci sie wieksze dziury w mozgu nie robily!!!

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego to wisi????

Następny temat

kazaa

WHEY premium