SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ujemny bilans na masowaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3975

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
dwa usprawniają krążenie krwi etc poczytaj o tym szybsza regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
zresztą po co my tutaj się sprzeczamy ? niech zrobi jak uwaza my mu możemy tylko doradzić a on niech postąpi jak będzie chciał....zresztą sam zapewne wie co mu najlepiej służy , kiedy najlepiej wygląda i kiedy najlepiej się czuje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Teraz czuje sie taki malutki--->
No wiec zaczne od tego ze rzeczywiscie o treningu nie mam ogromnej wiedzy jak wy Panowie i wiadomo ze nic tego nie usprawiedliwia ale fakt jest taki ze cwicze przez rok, a wlasciwie jedynie sie redukuje non stop. Jak nie jedna osoba na forum pozbylem sie tyle balastu ze mozna kilka osob obdzielic. Mysle ze nie grozi mi poki co powrot do dawnej "formy", ale wiele zlych przyzwyczajen zostalo stad caly czas mysle o aero i hiit.
Rothen masz calkowita racje i ogromna wiedze. Moj trening na silowni to bylo zazwyczaj rzeczy z zakresu 12-15 powtorzen i aplikowalem do tego ile sie da aero o kazdej porze dnia. Stad sila i masa raczej nie imponuje tylko smieszy
Od jakiegos miesiaca olsnilo mnie ze nie zobacze ladnego brzuszka poki nie zbuduje masy dlatego plan od nowego roku chcialem zeby byl taki a nie inny. Przeczytalem ze wiele osob chwiali HIT wiec pomyslalem czemu nie... Ale teraz widze ze musze nadrobic moje zaleglosci jezeli chodzi o dzial trening.
Dziekuje

Zmieniony przez - Grechus w dniu 2005-12-28 16:51:04

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Przepraszam Panowie ale nie chce zakladac osobnego tematu w treningu i tlumaczyc wszystkiego od poczatku. Czy polecacie trening cykliczny by Michail? Zastanawiam sie czy nie zaczac robic 2 grupy cyklicznej od poczatku stycznia czy moze lepiej samemu sprobowac rozpisac makrocykle a potem kolejne treningi...

----Ręce które leczą----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak już znasz na tyle dobrze treningi , ćwiczenia oraz ich reakcje na twój organizm to najlepsze będzie jak ułożysz sobie własny i dopasujesz to do własnych możliwości, oczywiście wzorować mozesz się na postach i treningach michaila jak najbardziej




wiadomo że lepiej wykonać coś mniej trudnego ale zrobić to w 100% dobrze i prawidłowo niż coś trudnego i wykonać to w 50%

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 862 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13850
Racja do tego trzeba miec sporo doswiadczenia. Sprobuje tym pojechac kilka miesiecy zobacze jak na to reaguje a moze pozniej sprobuje sam rozpisac wlasny program.
Dzieki jeszcze raz Rothen za naprostowanie mojej skrzywionej wizji treningu

----Ręce które leczą----

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na przyrost masy

Następny temat

Święta, święta i po świętach...

WHEY premium