SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uchwyt i nieproporcjonalność

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
Panowie mam pytanie :D

Otóż mam nieproporcjonalne mięśnie najszersze grzbietu. Lewy jest wyraźnie mniejszy od prawego . Obiło mi się o uszy, że robiąc martwy ciąg jedną reką nachwytem a drugą podchwytem to plecy robią się lepiej po jednej stronie a po drugiej gorzej. Teraz pytania czy to prawda ? Jak tak to podchwytem czy nachwytem lepiej rozwija się najszerszy grzbietu?

A możecie może doradzić mi jak wyrównać najszerszy grzbietu bo komicznie to wygląda
Plecy robie z bicepsem
- Wyciąg górny do klatki
- MC
- Wiosło (myśle czy lepiej 1 hantelką czy wyciąg dolny.)

"Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje!"
http://www.sfd.pl/...:::Moja_siłka:::..._Oceniać!-t672928.html - moja siłka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
jak robisz mieszany uchwyt to zmieniaj ręcę co serie/trening ;) Myślę, że samo się wyrówna po jakimś czasie. Ja przy splicie miałem MC na pierwszym miejscu, potem wiosło sztangą albo sztangielką i dalej wyciąg itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
Wyciąg ma rzekomo zastąpić drązek, którego chwilowo nie mam. ;)

"Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje!"
http://www.sfd.pl/...:::Moja_siłka:::..._Oceniać!-t672928.html - moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 734 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17141
Ja też robie martwy ciąg jedna reka nachwytem a druga podchwytem ale niewidze różnicy między lewym i prawym najszerszym.pozdro

Kto nie probuje,nic nie osiaga. Kto dazy do celu, osiaga wszystko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Jak duża różnica to porozmawiaj z lekarzem. Może masz też złą technikę więc popytaj kumpli jak robisz. U mnie jeden taki ćwiczył i my mu mówiliśmy - "krzywo robisz". Po roku to miał "motyle" śmiesznie rozwinięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sztangielkami dużo serii rób .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
mikadorus
Moja technika nie jest profesjonalna jednak na pewno nie kuleje w znacznym stopniu ;] Akurat do techniki przykładam duzą wage ;p Mysle, że nie aż tak duże żeby lekarza w to plątać.

"Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje!"
http://www.sfd.pl/...:::Moja_siłka:::..._Oceniać!-t672928.html - moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 791
w opadzie tłowia w lewą rękę sztangielka, prawą podpierasz się,
podciągaj lewą do dolnej części klatki piersiowej

(to samo co wiosłowanie sztangą w opadzie, tylko na jedną stronę)

takie żeczy to najczęściej od gry w tenisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
poprostu co serie zmieniaj chwyt

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2332
To nikt nie ma jakichs ciekawych ćwiczeń na wyrównania najszerszych i nikt nie zna odpowiedzi na pytanie czy sposób uchwytu ma jakiś wpływ ? ;p

"Bóg dał Ci ciało teraz buduj z niego zbroje!"
http://www.sfd.pl/...:::Moja_siłka:::..._Oceniać!-t672928.html - moja siłka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
nie ma ćiwczen "na wyrównianie mięśni" ćwicz poprawnie technicznie a po jakimś czasie samo Ci się wyrówna. Niektórzy twierdzą, że chwyt ma wpływ inni, że nie. Przecież jak co serię/ trneing zamienisz ręce to nic Ci się nie stanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem ze stawami posiadam

Następny temat

Bieżnia - za około 3-4tys doradzcie?

WHEY premium