SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ubytki Gainera ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Witam. Jakiś czas temu kupiłem XX gainera, niedługo zaczynam cykl i jakoś coś mnie chwyciło zeby go zważyć ii... okazało się że wazy 6kg , a powinien 6,8 kg.. Przydarzyło sie wam kiedys cos takiego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
A tak swoją drogą, jeśli chodzi o jakieś nieprawidłowości u producentów suplementów, to właśnie jestem w trakcie papania specyfiku o nazwie Messomorph i coś mi mówi ze jest w nim jakaś "dziwna" dosypka... Jakiś element wywodzący się z bujnej wyobraźni pana chemika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234863
a gdzie kupiles?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
A moge takie rzeczy ujawniać ?

Zmieniony przez - RoyJones w dniu 2009-12-20 14:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
tak znajomy miał tak ale nie powiem ci jaka to dokladnie odżywka , brakowało jakos 0,4kg

Zmieniony przez - B.O.A w dniu 2009-12-20 14:28:09

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12085 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234863
RoyJones mozesz tymbardziej, ze ktos cie wy***al.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
tutaj kupowalem :d
tylko ze wątpie ze to sklep oszukał. Mysle ze producent kreci. Tym bardziej ze to amerykanska firma. A kiedys byly testy białek amerykanskych sports one to tez nie było tyle białka w białku ile powinno ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Jak pisałem wczesniej znajomy też miał taki przypadek , wiec to wina sklepu napewno nie jest

Tak samo masz w chipsach albo roznego rodzaju ciastka jak piszą ze jest +20% , szkoda ze powietrza

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
dziwne

może było tak zimno, że się skompresował

tak czy siak napisałbym do sklepu, żeby chociaż zważyli czy resztę też takich mają

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
jw.

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2978
ja kupilem kiedys bialko mialo byc 900g a bylo ledwo 800...producenci kreca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Pracowałem kiedyś w firmie paliwowej która m.in. rozlewała i sprzedawała butle z gazem propan-butan, które wielokrotnie były niedoważone. Znałem sprawę od kuchni i wiedziałem że niedowaga nie brała się ze świadomego robienia wała, lecz raczej z braku możliwości ogarnięcia potężnych ilości butli jaka przewijała się na dobę. W tym przypadku też tak może być, aczkolwiek nie musi, bo każda choć drobna niedowaga w przeliczeniu na ogromne ilości robi swoje w kasie firmy. Jednak taka polityka ma krótkie nogi, bo od takich postów się zaczyna i w konsekwencji producent strzela sobie sam w kolano. Przynajmniej chcę w to wierzyć...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na masę od stycznia (HST)

Następny temat

zamowienie

WHEY premium