SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA OSZUST!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


Boze, co za idiota.

Tacy ludzie naprawde istnieje "rence"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
A niech pamiętają. Ja nie mam nic do ukrycia niczy mnie rzucam więć śię spokojnie. Chciałbym tylko odzyskać hajs i udupić kolesia który leci sobie w ***a. Dokładnie traktujęto jak zamówienie z allegro. Towar lipny = reklamacja a że ta reklamacja to już na policja to nie moja wina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6664
spadlem z krzesla prawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
Rev nie wiem o co Ci chodzi. Można rozumieć, że popierasz oszustwo i krętactwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
a ile wtopiles?bo jak z 5-10k to sam bym sie zmartwil ale jak kilka groszy to powinienes to traktowac jak nauczke na przyszlosc, dac sobie spokoj i poszukac lepszego dojscia.sam czasem zamawiam z neta i nie robie od razu calego wielkiego zamowienia tylko najpierw troche na probe i jeszcze mnie nikt nie wy***al a czasem mam ze 30% taniej niz u dila pod reka:D a jak sie bawisz w nielegal to wiedz ze mozesz byc wy***any.pogodz sie z tym

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2011-06-13 14:47:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Tepie frajerstwo, a ty jestes idealnym jego przykladem.

Z twoim podejsciem bedziesz kiedys mocno zbity przez zycie, zobaczysz, oj zobaczysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6664
zgadzam sie z /\ , zawsze mozesz po szukac dila internetowego przy ktorym jest mozliwosci zamowienia paki kurierem za pobraniem i z otwarciem paki :) nie masz mUSKU to dales sie wyruchac to proste jest i logiczne ze to nie nielegal i jest szansa na wpadke. tak koncza frajerzy tyle z mojej strony.(wystarczy o drobine pomyslec)

Zmieniony przez - fkarwiony w dniu 2011-06-13 14:52:37

Zmieniony przez - fkarwiony w dniu 2011-06-13 14:53:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1156
Nie będę się z Tobą kłucił Rev ale najwidoczniej mylisz pojęcia. Bo jak można być frajerem jeśli kolesia nie znam (nawet nie wiem czy istnieje). Dla Cibie to frajerstwo a dla mnie nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Zapytaj chlopakow co siedzieli to ci wytlumacza kim jestes.

Mowisz pajacu jaki nielegal, tak? To skoro to jest taki legal to za******laj cieciu do apteki i sobie kup co tam chcesz, a nie zamiawiaj nic przez neta. Bedziesz mial pewnie i legalnie.

Mam nadzieje, ze sie kiedys mocno przejedziesz na swoim po*******onym mysleniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2836
Nasza Firma trudni się w sprzedaży środków aptecznych dostępnych bez recepty w Grecji. Powstała z myślą sprostania potrzeb rynku Polskiego i całej unii europejskiej. Kupując środki dopingujące w naszym sklepie, robisz to legalnie. Już taki tekst daje do myślenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból Jąder Ból Podbrzusza...

Następny temat

hgh genotropin 16

WHEY premium