SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA OSZUST!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74374

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
fkarwiony ma racje co do zakupu paczek pisałem to w temacie który został skasowany . Rev widzę że sztywny chłopak z ciebie Hehe tacy nigdy nie pękają ( No chyba że krzykniesz głośniej )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Gnaj pajacu na komende razem z tym drugim pajacem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
To ja widzę że ci twoi koledzy co siedzieli to nie powiedzieli ci że takich sztywniaków jak ty to już sie na przejściówkach kitrasi za taki przekręty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
co za po***y, za jakis marny grosz na pały, mnie tez pierwszy raz ktos wy***al na jakies drobne, ale nastepnym razem dokonałem zakupu wtedy kiedy byłem pewny ze mnie nie wy***ią,teraz niemam problemu z odróznienie dobrego sklepu od wałkarza "na oko" w 99,9% przypadków

*OFF*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Moze i sie "kitrasi", ale robi sie to miedzy soba, a nie wysluguje palami parowko co sama bys chetnie za takie cos pobiegla na policje
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13

wOjt TY k***O POLICYJNA!Ch** CI W RYJ c***UCHU INTRNETOWY!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Wez synek z krainy landrynek możemy sie zawsze sprawdzić kto szybciej pobiegnie
gorol1984 co to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
90% gra twardzieli a przed palami sie roz******la

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
Temat do zamknięcia moim zdaniem. A jeśli chodzi o gitów i frajerów to frajerzy nie biją towaru, a gity wala cykle jedną igłą na trzech, takie mało Wam zrozumiałe realia.
PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
co to w ogole za argument, ze jak robi coś w nielegalu to niech odpusci? (abstrac***ac juz od tego, ze on nic nielegalnego nie robil)

Dla mnie oszusci to frajezry i ich własnie trzeba tępić przede wszystkim. Na wszelkie możliwe spodoby.

Do poszkodowanego - zastanów się najpierw czy bedzie Ci się chciało potem latać po sądach (prawdopodobnie go złapią) (mi by się nie chciało). Jeśli tak - to śmiało idź na policje- tobie nic nie zrobią, a oszustowi przynajmniej napsujesz troche krwi.

Oczywiscie idealnym rozwiazaniem byłoby go zlokalizowac samemu jednak pewnie jest to prawie niewykonalne.

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2011-06-13 18:26:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból Jąder Ból Podbrzusza...

Następny temat

hgh genotropin 16

WHEY premium