SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA OSZUST!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74507

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
dzakas prędzej hybrydę ropa tez do góry idzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
że do mnie tacy nie piszą,przynajmniej trochę beki bym miał.,a ogólnie to jakiś dzieciak niedowartościowany,a dla innych przestroga aby uważali z kim piszą.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2238
no panowie masakra totalna!!! tacy to to potrafia tylko dużo gadać jak ten gość... greg musi mieć naprawde w chooy kasy na paliwo albo jest synem szejka naftowego

off...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Biedny Greg. Zawsze go w coś wciągną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja latam to wszystko zalatwiec paralotnia

Ogolnie podkreslam jeszcze raz ze nie mam z takimi sprawami nic wspolnego wiec prosze z gory to olewac.

Nie wiem co musialbym miec w glowie zeby takie rzeczy robic. Zagrywka gowniarza poprostu ktory sie wozi na innych.

Jedyny wyjatek jak osobiscie sam napisze lub powiem ze ktos ma prze***ane to zostaly tylko walizki komus dospakowania i wyjazd do zimbabwe bo to dla mnie za goraco zeby tam jechac


A na powaznie to szczerze juz coraz mniej mi sie chce tu pisac bo jak nie takie akcje ze kogos sie mna straszy a ja sie nawet bic nie umiem,

To pomowienia jakies ze jakies ,,firmy ,, typu BRD tu blokuje i donosy sa ,, charakternych ludzi z odkiwanymi na odwyku wyrokami

Lub pisza do mnie PV czy to moja strona wwww.xxxx.pl bo tam jest ktos w gg jako gregor i podaje sieza mnie ...


Na prawde w dupach sie przewraca tej bandzie gowniarzy,




Teraz to chyba jestem wrogiem publicznym nr 2
Zaraz po billadenie

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2010-02-25 08:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
Greg jak by nie było Bin Ladena też wrobiono.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Grzeskiem nie starszcie,bo on juz przez tę wycinke to coraz słabszy do tego kolana go bolą,jedynie to przez net moze zrugać,albo z auta batonem pomachać
Zawsze sie taka ****a znajdzie to juz nie pierwszy raz sam sie o tym przekonałem,banować na kazde załozone nowe konto,biega z towarem to niech bierze to na własne barki a nie wciąga i słąnia sie kims kogo zapewne w ogole nie zna(tudzież ze słyszenia) żałosny pędzel!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 486 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
niezłe jaja

Thug Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
ten typ też do mnie pisał:
miał się za mafiozę i dilera

hehe powiedział że jak towaru nie przyjmę to mi najazd na chate zrobi

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-02-25 09:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe powiedział że jak towaru nie przyjmę to mi najazd na chate zrobi



Z niego taki przestepca jak niejakiego jacka z tego forum to juz jest mafia
Ale ten to chociaz dziala a tamta rybka tylko gada
Ten to chociaz trzepnal chlopaka na 200 zlociszy ale towar wyslal to nie wyszlo 200 tylko z 30 strzal za..ier.olil konkretny na dwie paczki papierosow jak znalazl
Moze lepiej nie wyrzucajcie go z tego forum bo to widac zlodziej ze krwi urodzony socjopata bedzie musial cos robic i ze swoimi umiejetnosciami pewnie pojdzie pod szkole kanapki dzieciom zabierac to moze lepiej niech on tu grasuje w sumie to wysyla tylko co innego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból Jąder Ból Podbrzusza...

Następny temat

hgh genotropin 16

WHEY premium