SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA OSZUST!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74309

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
to jest niestety ryzyko, dlatego najlepiej kupować na miejscu jezeli ktos sie boi ze ktos sie pokusi zeby go na kilka zł wyhvujac...

trzeba miec zaufanie, sa nawet chłopaki co wysyłają, sprawdzasz czy sie zgadza i dopiero puszczasz przelew. znajomi tez czesto zamawiają w necie, nie sprawdzali paczek i zawsze było ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15892
Niezdażyło mi sie sprawdzać paki na poczcie, bo to głupota jak dlamnie. A pozatym ja np mam zaufanych kilku zawodników także jak zamawiam to wiem co i w rzeczywistości to dostaje tak jak zamawiałem. Ale jak co niektórzy na ślepo po 400tbl mety biorą od nieznajomego he jeszcze konto na jakimś polskim serwerze pocztowym to czemu sie tu dziwić. Tyle odemnie pozdro

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550


Z tym tematem wyjdzie jak duzy przekroj idiotow mamy na forum.

W dupie byli, gowno widzieli, ale najmadrzejsi.

"To nic zlego pojsc na psiarnie takiego FRAJERA pod***ac"

"To zaden przypal sprawdzac na poczcie"



Zmieniony przez - rev84 w dniu 2011-06-16 08:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
/

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-06-16 08:57:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alpha Man Ci kozacy nigdy nie kupuja wala bo za to jacy sa ludzie ich szanuja
Po to sa frajerzy by ich walic po rogach. Jak sie czyta ten stek bzdur dzieci neostrady ktorzy wiele w zyciu jeszcze nie widzieli to nasuwa sie jedno : STERYDY TO NIE SA SRODKI DLA WAS. Bo jak co niektorzy juz we lbie maja taki piach to jak ich rozdmucha jak sie nakoksuja i lapka wskoczy na 40cm. Bujanka na dyskotece. Szybki w******* od byle kogo i znowu trzeba bedzie na policje dzwonic ale tlumaczyc ze Cie zaatakowali a nie ze sie bujales jako wyimaginowany kozak ktory sobie wmowil ze jest przec***em i co najgorsze sam w to uwierzyl. Ale panowie zycie to jest najlepszy sedzia . Wszystko zweryfikuje i sprowadzi na odpowiedni poziom. Byc moze za 2-3 lata bedziesz sie wstydzil jeden z drugim tych bzdur ktore teraz piszesz.

Chyba wszystko na temat.

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-06-16 09:00:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3792
Możecie bluzgać jak chcecie, jednak zamawiałem już z 10 paczek, za kazdym razem sprawdzam i jednyną sytuacja, którą miałem na początku opisałem w kilku postach wyżej
Na policje bym nie poszedł, jednak paczke sprawdzić można i ja z tego korzystam :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1623 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25550
Alpha Man Ci kozacy nigdy nie kupuja wala bo za to jacy sa ludzie ich szanuja
Po to sa frajerzy by ich walic po rogach. Jak sie czyta ten stek bzdur dzieci neostrady ktorzy wiele w zyciu jeszcze nie widzieli to nasuwa sie jedno : STERYDY TO NIE SA SRODKI DLA WAS. Bo jak co niektorzy juz we lbie maja taki piach to jak ich rozdmucha jak sie nakoksuja i lapka wskoczy na 40cm. Bujanka na dyskotece. Szybki w******* od byle kogo i znowu trzeba bedzie na policje dzwonic ale tlumaczyc ze Cie zaatakowali a nie ze sie bujales jako wyimaginowany kozak ktory sobie wmowil ze jest przec***em i co najgorsze sam w to uwierzyl. Ale panowie zycie to jest najlepszy sedzia . Wszystko zweryfikuje i sprowadzi na odpowiedni poziom. Byc moze za 2-3 lata bedziesz sie wstydzil jeden z drugim tych bzdur ktore teraz piszesz.

Chyba wszystko na temat


Amen, ****a jego mac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
dokladnie jak tacy prawi to idzcie do lekarza niech wam przepisze(oczywiscie bez lapowki bo to niezgodne z prawem) a nie z netu brac a pozniej z dupy strzelac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2454
jak ktos sie pok reci to znajdzie zaufana stronke w necie i bedzie git!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
co za bzdury hahahaha .
Kupujecie od gamoni to potem macie wy***ki.


jak to mowia glupota sie przyciaga.


Zmieniony przez - Center88 w dniu 2011-06-16 13:09:18
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból Jąder Ból Podbrzusza...

Następny temat

hgh genotropin 16

WHEY premium