SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! Nadchodze...:) O komentarze prosze przede wszystkim Panie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Dobrze powiedziane Metrowiec :) Osobiscie uwazam ze publikacja swoich zdjec ma sens dopier wtedy jak cos widac :)

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ale zlew z tego posta mam


Metrowiec i kaczor mają sogi

Moderator gierów komputerowych
* 2 PREZES MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Hehe, Metrowiec - dobrze powiedziane, zawsze lubiłem Wojewódzkiego






==Moderator w dziale Trening==
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Dzieki Placek :) Nie no bez jaj, ale w sumie niektore zdjecia prezentowane na sfd (osob) wygladaja tak jak by w zyciu rzaden za hantla nie zlapal Jeszcze przeboleje jak ktos jest skromny. Ale jak sie chwali niewiadomo czym to mi zle robi. Z drugiej strony moga byc niezle polewki.

-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
" to ja narcyz sie nazywam sztangi i hantli ja tych urządzeń nie używam "

Moderator gierów komputerowych
* 2 PREZES MAFII SFD
*Znany jako Sędzia Dreed
*** Błogosławione to co czyni człowieka twardym ****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki Metrowiec... zawsze lubilem szczerosc... nigdy nie mowilem ze jestem dobry w tym sporcie... Kaczor a Ty moze powiesz mi gdzie ja sie przechwalalem? A i jeszcze cos do Metrowca... ja cwicze dopiero rok... nigdy przed soba nie stawialem jakis celow ze mam byc wielki i gdzies stratowac...cwicze dla siebie i z tego nie zrezygnuje... cwicze na sucho bez zadnych koksow... jedynie jakies odzywki, do tej pory nawet zadnej diety nie stosowalem... to nie sztuka zrobic sobie z tylka sitko i wygladac jak zel-betonowy kloc... naszprycowac sie jakims gownem i udawac wielkiego mistrza... pocwicze kilka lat i wtedy sie okaze czy mialem szanse wygladac tak jak chcialem, dorobic sie takiej masy i sylwetki o jakiej teraz marze... wiem ze nie zrobie tego za rok czy za dwa... ale kiedys zdobede to czego pragne... Placek ja najlepiej wiem czy mialem kiedys w rekach hantle i sztange... i wiedz ze mialem nawet za duzo razy w tygodniu niz trzeba... i nawet wiedzialem jak tym sie poslugiwac...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1657
Zgadzam się z Metrowcem trzeba być szczerym i walić prosto z mostu a nie owijać w bawełne , no i widze że metrowiec taki wielki też nie jest :)

"Bez metki nie ma sylwetki !"

!!JaZdA!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze i Metrowiec ma racje... bo porównujac jego ze mna ja naprawde jestem chuderlak przy nim... ale zacznijmy od tego ile cwiczy on a ile ja... po drugie ile koksu wzial on a ile ja? ja nigdy z koksem nie mialem stycznosci a on majac lape ok. 50 cm musial ostro jechac z koksem... wiec Metrowiec wcale nie odkryl ameryki mowiac mi ze jestem chudy... (przy nim) pozatym ja przyjalem krytyke i jest wszystko w porzadku , co prawda nie do konca sie z tym zgadzam... sram na to czy jestem chudy czy nie... dla mnie wazne jest to ze na tle moich rowienikow lub ludzi z rocznym stazem trenigowym wcale nie wygladam najgorzej... a bede walczyl o to zeby byc wiekszym bo napewno nie naleze do mamisynkow...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co, zaopiekowales sie paprotka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma juz paprotki... mama przed chwila wyzucila Kurde musze sie uczyc wypracowania z anglika na pamiec...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYMPATYCY

Następny temat

jak bede mogl soga dam

WHEY premium