SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! Nadchodze...:) O komentarze prosze przede wszystkim Panie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec witaj Ojcze Chrzestny Slubuje Ci milosc , wiernosc oraz to ze Cie nie opuszcze az do smierci

Pozostaje mi tylko siac zgroszenie na tym forum... ide nauczac o wszelkiego rodzaju perwersjach

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
AMEN

niech cie bozek perwersor blogoslawi

... przyznaje piłem , przepraszam pardą ...

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
łał!!



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wygladasz jak bartek hom :D

DiDL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brain sog ode mnie za realistyczne podejscie do moich czynów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Burg... dzieki za SOG'a ktorego nie bylo...
Przemysl to co robisz... czy warto jest wchodzic komus na sile bez wazeliny w dupe... nie znam Cie i nie do Ciebie nie mam ale wqrwia mnie ostatnio to co wypisujesz w tamtym poscie... Pozdrawiam

Didl... z twarzy, czy z budowy?

Hehehe

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12691
Witam.
Brian, jezeli to o Twoja d... chosi, to czemu sie irytujesz ze Ci ktos w nia bez wazeliny wchodzi? Przeciez do dla Ciebie dobry trening... choc nie wiem czy przechodzenie od butelki do czlowieka w takim tempie, jest zdrowe
A, dzieki za zdjecie z rybkami, sog poszedl

Pozdrawiam wszystkich

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy; stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg."

"Odwaga nie jest właściwością ciała, lecz duszy;
stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ooo kolejny mapet
welcome

skladka oplacona?


... przyznaje piłem , przepraszam pardą ...

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Baldy- wlasnie o to chodzi ze to nie w moja dupe wchodzi
A jesli juz by o moja dupe chodzilo to napewno kazal bym zaczac od jezyka

Nie wiedzialem o istnieniu tego MAPETA!
Van to ilu jest teraz ludzi w gangu?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
Brian ja tez nie

wepchnal sie na sile albo nie wiedzial
Blady to jak bylo?
bedziesz mowil czy ma sie toba zajac rzeznik ze szrobszajer?

wg moich wyliczen
to 5
ale jak doliczymy bladego to 6



... przyznaje piłem , przepraszam pardą ...

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYMPATYCY

Następny temat

jak bede mogl soga dam

WHEY premium