SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! Nadchodze...:) O komentarze prosze przede wszystkim Panie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boze... serio pedofilia sie szerzy... ja mam kumpla w moim wieku i on ma klopoty z pannami to tylko za szalone 15 sie bierze... Erseba... nie potrzebuje SOG'ow za to ze zamiescilem fotki... jestem za Widzewem i sie tego nie wstydze... Dzieki za oceny itd. dla mnie narazie jest slabo ale bedzie dobrze... Norton miales racje ze ten gajer jest na 100 a nie na 102... 102 nie produkuja... Kto to chcial gadac z moim "pasztetem" na gg? Ona juz taka podjarana lata ze szok...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
chcesz zdanie dziewczyny - to zapytaj siostry
sog za zdjecia, jest niezle
ps. a Wy ludki idzcie na jakies gowniane czaty i tam sie uamwiajcie przez neta, co jest strasznie, ale to strasznie smieszna
a siostra, rzeczywiscie landie na zdjeciu wyszla

POZDRAWIAM
http://www.pajacyk.pl/

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Jest dobrze widac ze ciezko pracujesz na budowe. TYlko nie wplatujcie tu watkow pilkarskich , szkoda gadac .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kobe masz racje, to nie jest forum PIŁKARSKIE... Dzięki za mam nadzieje szczere wypowiedzi, mi jednak zalezy na szczerosci np. Brutusa ktory twierdzi ze go nie lubie... i moglby powiedziec mi prawde czy masz szanse byc duzy:) Reggie... wiesz co? Ja mowilem o dziewczynach a nie o pasztetach

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Dobrze wyglądasz(oprócz 1 foto) i masz duze szanse.
Z siostry będzie fajna kobietka(mozesz jej zacytować )




Doradca w dziale "Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1981
JeDyNe Co Mi SiĘ pOdObAŁo W TyCh ZdJęCiAcH To TwOjA SiStEr to bylo najlepsze a WiDZEWA szalik Bym Spalił na stosie z piłkarzami razem -=LEGIA RULEZ=- i tak ma być

-=BoRn=--=To=--=Be=- ..:WiLd:..

..:I knOw WhaT YoU WanT...HiGh All The TimE:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, całe szczęście że Ci sie nie spodobałem... ja jestem całkiem normalny i nie lubie udziwnień, jakoś całe życie mnie ciągnie do dziewczyn... fajnie że się niektórym osobom podoba moja siostra... ćwicze zeby móc później odpedzać "kiepskich" kandydatów... czesto bede na "NIE"... Brutus wiem że te pierwsze jest kiepskie... Dzięki za szczerosc... Pozdrawiam... a gdzie te kobiety?

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1199 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10867
Brian masz szanse byc duzy , idziesz w dobrym kierunku , wszystko przed Toba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2638 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17754
mbj-brian kots chyba pisał ze to nie jest 36, popieram Cie ze jest bo mam prawie tyle samo i wei jak wyglada
pozdrów siostre i łap SOGa, a szlika nie widziłem ;-0

d.j666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehe chce jeszcze dobic do 40 w łapie... z 110/115 w klatce i rozbudowac bardziej plecy i barki... potem zajme sie ostro nogami... nie moge za bardzo narazie przeciazac stawow bo chce jeszcze rosnac... chce byc duzy i bede... ostatnio staram sie przestrzegac diety z odpowiednia iloscia bialka... i jakos to sie rusza...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYMPATYCY

Następny temat

jak bede mogl soga dam

WHEY premium