SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA!!! Nadchodze...:) O komentarze prosze przede wszystkim Panie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Sluchaj jak masz problem to napisz moderatorzy @sfd.pl (Bez spacji)
Ja uznaje to jako dalsze ,swiadome wywolywanie klotni,ktora powinna sie juz skonczyc...
A jak mowisz,ze czytales gorsze rzeczy to badz tak mily i podaj mi linka, bo Bogiem nie jestem i nie moge wszedzie byc...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-
-=()=-To co po mnie zostanie to te słowa-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy , stary wyluuuuuuuuuuuuzuj... ja ta klutnie bym juz chetnie bardzo dawno zakonczyl... ale poczekaj ja jedna osoba wtargnie spowrotem na forum...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Spoko ,ale piszac takie rzeczy nie zakonczymy klotni

Wierz,ze nie sprawia mi przyjemnosci usuwanie wypowiedzi. To wcale nie jest obnoszenie sie ze swoja wladza. Raczej koniecznosc i obowiazek...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-
-=()=-To co po mnie zostanie to te słowa-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Z tego postu już nic nie będzie.





Tekst tygodnia SFD
"Przede wszystkim drogie Panie przestańcie żreć!!!"

"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
prorok Izajasz Brutus

BTW Brutus chamie odezwij sie czasem na irc jak pisze do ciebie na priv !

LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4608
hehe piss and love brothers

Tak jak mowi Brutus nic juz z tego postu nie bedzie.

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią;
Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.
Shakespeare

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
}) Brutus... gdyby z niego nic nie bylo to by juz dawno przeszedl do archiwum Cichy oki... ja obiecuje ze juz wyluzuje...i nie bede prowokowal...

Pamiętaj o tym ,że arkę zbudowali amatorzy, a najlepsi fachowcy stworzyli Titanica...
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=58426 - Tu mozna zobaczyc jak wygladam i ocenic!

Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę , okoliczności są wyjątkowe, damy rade bo nie damy się skłucić, nie będziemy słuchać ludzi którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą to nie widzą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cichy ma cos dla Ciebei - tylko uwaznie sie wczytaj:
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=11&topic_id=58426

"qrwa i taki kmiot do mnie sapal,buahhaahhaha oszczany jestem nono wy***any jestes wiesz co podesle ci moj cykl"
"malo sie nie poszczalem taki sznur mi grozil powaznie musze odpoczac od forum bo dziwne rzeczy tu sie dzieja kmioty sie panosza"

i teraz na deser:
"Świadomego wywoływania obraźliwych dyskusji dotykających pośrednio lub bezpośrednio osoby publiczne/osoby prywatne/organizacje/zrzeszenia/stowarzyszenia/uczucia etyczne bądź religijne członków forum, jak również grożenia, szantażowania, bądź pomawiania członków forum jak i innych osób lub instytucji o postępowanie lub właściwości mogące poniżyć je w opinii publicznej czy też narazić na utratę zaufania. "


Cichy - Wasza(modow) stronniczosc jest tak olbrzymia ze nawaszym miejscu wstydzilbym sie jej wypierania bo to ani niejest grzeczne ani honorowe


pozdrawiam


ps: pewnei i tak niewiesz(bo niechcesz wiedziec) poco dalem link i wypowiedzi

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MANIJAKQ

Oko za oko, zab za zab - a czemu dupa za pieniadze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Dzieki za linka.. nie zauwazylem... posprzatalem... cos jeszcze ?


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-
-=()=-To co po mnie zostanie to te słowa-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SYMPATYCY

Następny temat

jak bede mogl soga dam

WHEY premium