SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX: Belfort vs. Rockhold – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dla mnie lepsze KO niż Barbozy czy Halla, bo przede wszystkim walczył z mistrzem Strikeforce - czołówką MW a Hall walczył z ogórem a Barboza z baaardzo przeciętnym Terrym Etimem.. Spider i Machida mają podobnej jakości KO na koncie nie dość, że zaj**iste widowiskowe to jeszcze z czołówką w szczególności Silva nokautując Belforta a Randy mimo wieku to też był świetny zawodnik.

Belfort vs. Silva 2 (jeśli ten pokona Weidmana, bo jeśli nie to ch** wie co dalej )
Jacare vs. Okami - niewygodny rywal dla Okamiego w ch**..
a Bisping vs. Rockhold jak już ktoś wspomniał..

Wrzuci mi ktoś linka z walkami na facebooku (tymi 3-ema), bo coś nie mogę znaleźć a nie oglądałem.. na PW, bo chyba nie można na ogólnym.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-05-19 17:31:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dwa ostatnie zwycięstwa Belforta to będzie klasyka dla przyszłych pokoleń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
" I was surprised at how many people had Dunham beating Dos Anjos so soundly. I thought it was really close and didn't have a problem with either guy winning. " z bloodyelbow..

ja wręcz uważam, że jak ktoś miał to wygrać to był to Dos Anjos.. ale jak się nie potrafi punktować walk to się nie wie kiedy jest kontrowersja a kiedy dobra decyzja..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Tu si zgodzę ze Stevenem. Jeśli Jacare pokona Okamiego to wtedy może przygotuje się na Vitora? W MW nie ma aż takiego wyboru jeśli chodzi o czołówkę, więc trzeba od razu rzucać krokodyla na głębokie wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciekawe, Jacare przegrał z Rockholdem który dostał wp****** życia od Vitora Niekoniecznie musi zamiatać krokodyl w MW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale jacare stójkę w ch** poprawił od walki z rockholdem ,pozatym 2 razy poważnie naruszył Luke'a,i wygrał 2 pierwsze rundy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Jacare był lepszy i wtedy, ale zrobił błąd, który popełnia wielu, czyli bił się tak, jak chciał przeciwnik. W końcu by go poddał albo nawet przeleżał mimo dobrych zapasów Luke'a. Niektórzy mają tak, że przeciwnik ustawia ich pod siebie i jest lipa. Trzeba od początku do końca robić swoje. Jacare ma przynajmniej parter na Vitora. Luke miał wszystkiego po trochu, ale nic spektakularnego. Ziumol, oprócz Weidmana nie widzę nikogo na walkę z Vitorem i Silvą. Okami pewnego poziomu nie przeskoczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Okami z dobrą taktyką mógłby wygrać z Vitorem, po prostu go zniszczyć zapasami.. ale pewnie by coś wyłapał w stójce znając ofensywę Vitora i defensywę Okamiego w sumie Vitor jest teraz w takiej formie, że faktycznie Spider i Weidman tylko byliby z nim faworytami a Weidman takim dużym faworytem by nie był o ile by był. Jeszcze Jacare mógłby wygrać z Vitorem no i z Lombardem stylistycznie ZAj**ISTA walka tylko, że Lombard pewnie do WW zejdzie z resztą przegrana z Okamim oznaczała kogoś z około Top 10 a Vitor teraz MUSI o pas walczyć, bo sobie zasłużył jak mało kto (tj np. Hendricks)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Vitor zaczyna mi przypominac tego z pierwszych UFC, szybki agresywny dzik

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
I temu trzeba mistrza zapasów na niego, a wtedy powtórka walki Vitor vs Couture i zdziwko większości fanów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on FX 8: Belfort vs. Rockhold live

Następny temat

Beka z Diazów %-)

WHEY premium