SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night Poland 11.04.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Manuwa dobry striker mający tylko jedną porażkę z Gustafssonem, a tak praktycznie wszystko kończył ciosami poza jednym poddaniem. Janek będzie miał ciężką walkę, ale trzymam za niego kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
dobrze ,Miras w Europie walczy oby bez kontuzji i na dobrym koksie

Jakby zrewanzowal sie swoim high kickiem to by bylo epicko.

Manuwe przecenialem przed walka z Gustaffsonem natomiast Blachowicza niedocenialem przed walka z Latifim , tutaj Jan przez poddanie.

Ciekawe czy jakas TV pusci to UFC w polsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej 3 gale będzie można oglądać o normalnej porze. To niesamowite jak rozwija się MMA. Miejmy nadzieję, że będzie w miarę nagłaśniane. Coś wspaniałego nie sądziłem, że zrobią to tak szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
W sumie Janek dobrze czuje się w parterze więc może obalenie i jakaś próba poddania byłaby dobrym sposobem na walkę bo w stójce to ryzyko.

Co do transmisji w tv, to na konferencji padło pytanie o to i prowadzący konfę mówił, że UFC rozmawia z kilkoma stacjami tv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
K_PS
W Szwecji najtańsze bilety kosztowały ponad 200zł. Myśle, że podobnego pułapu trzeba spodziewać sie u nas.


Jak myślicie, UFC zakontraktuje jeszcze kogoś nowego na tą gale? Czy będzie bazować na polakach, którzy mają już podpisane kontrakty


200-500zł mogę dać, pasuje jechać, daleko nie mam aż tak +/- 200km. Pasuje ekipe zmontować i autem jechać żeby stan był.
No i pytanie. Wie ktoś od kiedy bilety będą na sprzedaż albo tak mniej więcej za ile, bo wg mnie za tydzień już mogą być.
No i jak je dokładnie zamówić, domyślam się, że na stronie UFC, tylko jak dokładnie, czy trzeba mieć jakieś konto itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że Polsat mógłby zrobić transmisję, choć nie wiem jak oni się tam dogadują. Tu coś jest Steven http://www.ufc.com/event-ticket-info?id= 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Bilety będą na Eventim. Aby mieć aktualne info o biletach na UFC wystarczy podać swój email i będą wysyłać info o biletach.

http://www.eventim.pl/UFC 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023


Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1976 Napisanych postów 19833 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731820
A jeszcze kilka dni temu pisalem ze chcialbym zobaczyc rewanz Mirka z Gonzaga. :) Swietna wiadomosc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
NIEOFICJALNIE: Według informacji portalu sport.wp.pl, Daniel Omielańczuk podejmie Anthony'ego Hamiltona na gali UFC Fight Night Poland, która odbędzie się 11 kwietnia w Krakowie.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Machida o kryteriach przyznawania TS i walce z Silvą

Następny temat

mma początkujący

WHEY premium