SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night Poland 11.04.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Przecież nokautował wszystkich LEWĄ nogą, czego się spodziewaliście I tak war Cro Cop

Zmieniony przez - Puar w dniu 2015-02-20 19:27:02

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A ch** mnie obchodzi jego koszulka

Choc wolalbym by mial taka z Waffen SS ;)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Nieważne jaką założy koszulke i tak na zawsze dla mnie pozostanie legendą

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
gdzie macie to zdjęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
wrzucałem, na 14 stronie jest

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Musicie pamietac historie jego kraju I co przezyl jako dzieciak. Z jego punktu widzenia poki byl ZSRR to Jugoslawia byla pieknym spokojnym krajem.
Wiec Nie dziwi mnie jego postawa.
U nas po upadku sowietow bylo lepiej a u niego? Do dzis kraj zniszczony

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Tak samo dziwiłem się jak Portugalczycy mogą na murach pisać cccp i wiwat komuna. A potem przeczytałem książkę i się dowiedziałem, że komuniści to była jedyna realna opozycja dla przeyebanego dyktatora, którego przez X lat mieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
grind
Musicie pamietac historie jego kraju I co przezyl jako dzieciak. Z jego punktu widzenia poki byl ZSRR to Jugoslawia byla pieknym spokojnym krajem.
Wiec Nie dziwi mnie jego postawa.
U nas po upadku sowietow bylo lepiej a u niego? Do dzis kraj zniszczony


Na Ukrainie też był ZSRR i zobacz co się dzieje teraz. Po dzień dzisiejszy odczuwają piętno jakie odcisnął na nich Stalin i inni komuniści.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie zrozumiales mojego postu.
Mirkowi zylo sie dobrze w jego kraju DOPOKI ZSRR istnial.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


UFC Fight Night 64: Gonzaga vs Cro Cop 2. Spotkanie z fanami

Fani UFC będą mieć wyjątkową sposobność poznania głównych bohaterów gorąco oczekiwanej gali UFC Fight Night 64: Gonzaga vs Cro Cop 2. W środę 25 lutego Gabriel “Napao” Gonzaga, Mirko “CroCop”Filipovic, Jimi ‘Poster Boy’ Manuwa i Jan Blachowicz wezmą udział w spotkaniu, podczas którego będą rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

DATA: 25 lutego, środa
MIEJSCE: SomePlace Else Bar, Powiśle 7, 31-101 Kraków. Bar jest częścią Hotelu Sheraton w Krakowie
WSTĘP: 19:00

UFC Fight Night 64: Gonzaga vs Cro Cop 2 odbędzie się w Krakowie 11 kwietnia, a bilety będą w sprzedaży od 26 lutego. Po trzyletniej nieobecności legendarny Mirko “CroCop”Filipovic powróci na Oktagon w Krakowie, gdzie w pięciorundowej głównej walce wieczoru w wadze ciężkiej jego przeciwnikiem będzie Gabriel “Napao” Gonzaga, natomiast Jan Błachowicz wraca do ojczyzny, żeby zmierzyć się z Jimim ‘Poster Boyem’ Manuwą w drugiej walce wieczoru, która będzie mieć duże znaczenie dla sytuacji w wadze półciężkiej.

Członkowie UFC Fight Club będą mogli nabyć bilety wcześniej, we wtorek 24 lutego o godzinie 10:00 czasu uniwersalnego pod adresem www.ufcfightclub.com, a w środę 25 lutego o godzinie 10:00 czasu uniwersalnego ruszy specjalna internetowa przedsprzedaż biletów dla subskrybentów biuletynu UFC. Aby uzyskać dostęp do tej przedsprzedaży, użytkownicy muszą zarejestrować się do biuletynu UFC za pośrednictwem witryny UFC.com.

Informacja prasowa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Machida o kryteriach przyznawania TS i walce z Silvą

Następny temat

mma początkujący

WHEY premium