SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night Poland 11.04.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 52182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oby tylko Daniel Caina nie popsuł jak Overeem Jonesa, bo się wk***ie - nie widziałem Caina w akcji od października 2013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4540 Napisanych postów 35811 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263205
.

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech cisną ostro zapasy w tym AKA chłopaki to od razu pójdą do przodu w walkach jak i rankingach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Dan Hardy o UFC w Krakowie, Berlinie i Glasgow – wpływ będzie ogromny

Zawodnik wagi półśredniej UFC oraz komentator organizacji, Dan Hardy podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi nowych gal UFC w Europie.

Tekst pochodzi ze strony independent.co.uk / Dan Hardy column

Dan Hardy
„Styczeń był pracowitym miesiącem dla UFC. Z czterema galami i czterema dużymi kartami walk był to najsilniejszy początek roku jaki doświadczyła organizacja. Nie chcąc stracić tego tempa, UFC ogłosiło trzy kolejne gale w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka). Następnym przystankiem dla UFC w Europie będzie Polska oraz miasto Kraków.

W dniu 11 kwietnia UFC da szansę trzem (w karcie walk jest pięciu Polaków – przyp. red.) polskim zawodnikom zawalczyć na polskiej ziemi. Dotychczas polscy zawodnicy odważnie i z determinacją pokazywali znakomity poziom kickboxingu i grapplingu. Krzysztof Jotko wejdzie do Oktagonu po raz trzeci mając nadzieję na uzyskanie rekordu 3-1. Jotko wejdzie do klatki po trudnej, ale zwycięskiej walce z Torem Troengiem z którym walczył w październiku w Szwecji.
Czytaj całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Bilety w sprzedaży najprawdopodobniej od 21 lutego.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Mirko Cro Cop twierdzi, że nie kasa a własna przyjemność z walki skłoniła go do powrotu do UFC. :D

http://www.fight24.pl/mirko-cro-cop-nie-wrocil-do-ufc-dla-pieniedzy/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
I ja mu wierzę. Podobnie Hendo i wielu innych by mogli skończyć, ale są od tego można powiedzieć uzależnieni. Nawet jeśli dostaną baty. Mam nadzieję że Mirko się zrewanżuje Gonzadze :) ŁAR CRO COP!

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Serca mu na pewno nie brakuje, brakuje niestety rozumu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym miał postawić kasę to zdecydowanie na Gonzagę. Najważniejszą rzeczą przemawiającą za Cro Copem jest to, że Gonzaga ma trochę szklaną szczękę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Machida o kryteriach przyznawania TS i walce z Silvą

Następny temat

mma początkujący

WHEY premium