SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC Fight Night 27 – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Główna karta

Carlos Condit pok. Martina Kampmanna przez TKO (ciosy i kolana), 4 runda, 0:54
Rafael dos Anjos pok. Donalda Cerrone przez decyzję (jednogłośną)
Kelvin Gastelum pok. Briana Melancona przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda, 2:26
Court McGee pok. Roberta Whittakera przez decyzję (niejednogłośną)
Takeya Mizugaki pok. Erika Pereza przez decyzję (niejednogłośną)
Brad Tavares pok. Roberta McDaniela przez decyzję (jednogłośną)

Pozostałe walki (transmisja na FOX SPORTS 2)

Dylan Andrews
pok. Papiego Abediego przez TKO (podbródkowe i ciosy w parterze), 3 runda, 1:32
Brandon Thatch pok. Justina Edwardsa przez TKO (ciosy w parterze), 1 runda, 1:23
Darren Elkins pok. Hatsu Hiokiego przez decyzję (jednogłośną)
Jason High pok. Jamesa Heada przez poddanie (duszenie gilotynowe), 1 runda, 1:41

Pozostałe walki
(transmisja na Facebooku)

Zak Cummings pok. Bena Allowaya przez poddanie (duszenie d’arce), 1 runda, 4:19
Roger Bowling vs Abel Trujillo – walka nierozstrzygnięta (nielegalne kolano w parterze zadane przez Abela Trujillo), 2 runda, 4:57
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Hioki to jest kuhwa dramat... Strasznie frustrujący w oglądaniu.

Wygrał w cuglach każdą jedną 1 rundę w UFC, w niektórych przypadkach wręcz rozjechał przeciwnika...

Po czym spuchł, usnął, diabli wiedzą co i zrypał resztę....

nawet w Japonii przespał z Pałaszewkim drugą rundę.

Pojęcia nie mam, czy to cardio, jetlag, rak trzustki, czy co, ale szkoda kurde jak ktoś się tak marnuje.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak wierzyłem w Kampmanna... czasem mam wrażenie, że pewnego poziomu po prostu nie przeskoczy. Szkoda, zawsze dawał solidne walki i oglądanie jego akcji to czysta przyjemność. Condit potwierdził, że jest topowym zawodnikiem w życiowej formie.

Dos Anjos zdecydowana poprawa stójki, pełna dominacja na glebie, cieszy fakt, że jego gadanie ostatnimi czasy nie kończy sie tylko na gadaniu, faktycznie idzie do przodu i sie rozwija. Ale czy ma już na tyle atutów by z czołówką walczyć? Mam nadzieje, że przekonamy sie już w następnej walce. To już jego 5 wygrana z rzędu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Fajna, gala, szkoda, że się pospałem i pooglądałem powtórki plus jakieś mikrofalowe wideła w necie.

Condit to potwór, ta Jego ksywka przy każdym innym zawodników byłaby lekko siarska, ale on naprawdę jest 'natural....'

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Swietnie Gastelum ! Myslalem, ze po tym podbrodkowym bedzie dobijal na glebie a on poszedl na plecy ! No, no rosnie nam nowa gwiazda. ME super, teatr jednego aktora. Kampman to nie GSP, wiadomo ze po 1 rundzie siadzie, na Condita zawsze sie przyjemnie patrzy, uwielbiam te jego kombinacje i to jak zawsze zrobi cos z plecow ! Szkoda, ze sub mu nie wyszedl. Kowboya bym juz wycial ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Wycinać Kowboja???!

Bojcie się Boga.... :P

Jeden z bardziej efektownych zawodników i bardzo dobry....A kokosów nie zarabia.


Dalej:


Bowlings vs Trujillo przepiękna młócka, szkoda, że się tak durnie skończyła. :/

Cummings piękne poddanie.

Hiokiego jeszcze nie widziałem, ale straszna porażka, z kim jak z kim ale z Elkinsem to się niespodziewałem, że przegra....

W każdej walce w UFC ta sama śpiewka - piękna, spokojnie wygrana 1 runda, a potem jakby usnął.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Mnie tu tylko walka Gasteluma interesowała i nie zawiodłem się!!
Młody ma zaledwie 21 lat i już wygrał mocno obstawionego TUFa! Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gastelum naprawde utalentowany zawodnik, mam nadzieje że zostanie odpowiedni poprowadzony i wykorzysta swój ogromny potencjał. Bo ma szanse osiągniąć sporo w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Court McGee vs Robert Whittaker - McGee jest niezły, ale trzeba musi zacząć wygrywać przed czasem.


Martin Kampmann vs Carlos Condit - co z tego, że Duńczyk zdominował pierwsza odsłonę, jak później robił za worek treningowy.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
zdominował? nie powiedziałbym, tezandrzej chciałeś napisać Natural Born runner ? jk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Miałem oglądać całą live, po drugiej walce padł mi net i poszedłem spać a na ME już mi się nie chciało wstawać Ale obejrzałem ME rano, jeszcze parę nadrobię. Dwie pierwsze walki fajne, szkoda, że pierwsza tak się skończyła, na innych zasadach byłoby piękne KO a tak to NC, i tak miał Trujillo farta, że nie DQ.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
kolano trafiło w klatę i później zachaczył udem w szczene , podobnie jak Silva z sonnenem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból palców u nóg podczas treningu

Następny temat

Cheick Kongo walczy we wrześniowym turnieju Bellatora!

WHEY premium